31 Mart 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-364-moda_cukkanda.html


Moda Cukkam'da

'Alışveriş aşkla başlar' sloganı ile yola çıkan Cukkam firması, seçkin markaları avantajlı fiyatlar ile sizlere sunan bir alışveriş sitesidir. İhtiyaç duyulabilecek tüm ürün çeşitliliğine sahip konseptini %90'a varan indirimlerle sizlerle buluşturmaktadır.


Sitede kadın, erkek, çocuk ve ev yaşam kategorisinde yüzlerce ürün bulabilmeniz mümkün. 

Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği 

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. cuKKam.com'da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır. 

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır. 

Bilgilerinizin gerçekten cuKKam.com'a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en iyilerinden olan RapidSSL Sertifikası kullanılmaktadır. GeoTrust güvencesiyle sitemizden rahat ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Hala sevdiklerinize ne alayım diye düşünüyorsanız, cuKKam'dan iyisini bulamazsınız!Tüm bu kampanyalar sizler için..


Firmamızın sizlere iddialı bir hediyesi olacak, görselde ki şık elbise tam 5 okuyucumuza ücretsiz kargo imkanı ile hediye.


Kampanya Şartları:

1. Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası
2. http://www.cukkam.com/fb-hediye 'ye tıklayıp üye olun. NOT DAHA ÖNCEKİ ÜYELİKLER GEÇERSİZ OLUP MUTLAKA BU LİNKTEN TIKLANMALI VE YENİDEN ÜYE OLUNMALIDIR.

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.
Kampanyamız 30 Nisanda sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder