29 Mart 2013 Cuma

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-354-gozunaydin_sitesi.html


Gözünaydın Sitesi Anne Ve Çocuklar İçin

"Gözünaydın" tescilli markası ile öncelikle Anne ve Bebek sağlığına yönelik teorik bilgilerin bulunduğuwww.gozunaydin.com internet sitesini faaliyete geçirmiştir. Ardından Anne ve Bebek gereçlerinin satışı için www.e-gozunaydin.com internet sitesini hizmetinize sunmuştur.Makam İnşaat Elektrik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 20 yıllı ticari tecrübesi bulunan ve değişik sektörlerde  (Yayıncılık, Müzik, Film yapımcılığı, CD-DVD üretim, Dağıtım, Otel, İnşaat) faliyet gösteren bir grup firması olarak 2012 yılında kurulmuştur.  

Köklü bir ticari geçmişten gelen ve yıllardır kazandığı tecrübeyle birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.  


Sitede bir çok kategori de ürün mevcut: Bebek arabası, Ana kucağı ve oto koltuğu, Mama ve beslenme, Emzirme ve sağlık, Anne ve bebek giyim, Güvenlik-banyo-bakım, Bebek odası, Oyuncak-kitap-dvd.

Üstelik aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.


Ödemelerinizi kredi kartı ve havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Üstelik 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.Firmamızın sizlere hediyesi de olacak. 1 okuyucumuza isterse çocuk tulumu isterse hobi kitabı hediye.

Kampanya Şartlarımız:

*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin- 1 ürün paylaşın: Fun Sayfası
*Eğer twitter hesabınız varsa izlemeye alın: Twitter

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.

Kampanyamız 5 Nisanda sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder