20 Mart 2013 Çarşamba

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-351-acnecinamide.html


Acnecinamide

Güzel bir yüzün ilk şartı sivilcelerinden arınmış, nem oranı iyi bir cilttir. Size bu cildi sağlayacak, siyah nokta ve sivilcelerden cildinizi uzak tutatacak Acnecinamide firması bugün sitemizin konuğu.


Marka adını akne ve niasinamid isimlerinden almakta olup tıbbi kavramlardan yola çıkılarak bu isimlendirme yapılmıştır. Özellikle yurt dışında büyük beğeni kazanmıştır. Çünkü tüketicilere ‘aknede niasinamid kullan’ mesajını doğrudan ismi ile ifade etmektedir. Diğer bir değişle ismi ile müsemmadır.
•Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış, bütünüyle güvenli içeriklerle hazırlanan Acnecinamide sivilce yok eden ürünler serisi, sivilce ve sivilceye bağlı cilt kusurlarını düzeltmek için geliştirilmiş olup, ülkemizdeki önder üniversitelerin dermatoloji kliniklerince yapılan klinik araştırmalarda %90’ın üzerinde başarılı sonuçlar elde edilmiştir.
•Acnecinamide sadece sivilce karşıtı ürünler değildir.
•Acnecinamide sivilce problemini giderirken;
–Cildi yapılandırarak cilt fonksiyonlarını düzeltir,
–Sivilce ve cilt lekelerini giderir,
–Cildi besleyerek daha sağlıklı bir yapı kazandırır,
–Cildi nemlendirir ve böylece cildin yapısal fonksiyonlarını güçlendirir,
–Ciltteki aşırı yağ yapımını baskılar,
–Cilde güzel ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

 

 

 

 

Firmamızın kalitesini göstermek adına sizlere Acnecinamide Tonik hediyemiz olacak. Ürünü yakından tanıyalım: 

ACNECİNAMİDE TONİK
Acnecinamide tonik özgün bileşimi ile yağ yapımını baskılayarak ciltte yağlanmayı, parlamayı azaltır, gözenekleri sıkılaştırır, prebiyoterapi kompleksi ile prebiyotik aktivite göstererek sivilceye yol açan bakterileri kontrol eder ve sivilce karşıtı etkiler göstererek cildi yatıştırır. Siyah noktaları uzaklaştırır, cildi nemlendirir ve canlandırır.
Acnecinamide Tonik içerisindeki; niasinamid (B grubu vitamini), ciltteki yağ yapımını baskılar ve akne oluşumunu engeller,  cildi koruyucu, cilt yapısını iyileştirici, lekeleri azaltıcı etkiler gösterir. 
Konjak glukomannan hidrolizatı, prebiyotik aktiviteye sahip bir diyet lifidir. Cilt üzerinde akneye neden olan zararlı bakterilerin yükünü azaltırken, yararlı bakterilerin de çoğalmasını sağlar, böylece bakteri üremesine ve akne oluşumuna engel olur.
Tonik içerisindeki bir diğer aktif madde ise, L-Carnitin’dir. L-Carnitin ciltteki aşırı yağ yapımını baskılar, böylelikle sivilce oluşumunu engeller ve ciltteki parlamayı azaltır.
Çinko, akne izlerinde, yara iyileşmesinde ve aknenin iz bırakmadan giderilmesinde önemli aktiviteler gösterir. Pantenol (B grubu vitamini) ise, cildi yeniden yapılandırır, nemlendirir ve canlandırır. 
Acnecinamide Tonik, Glukomannan ile prebiyotik aktivite gösteren Türkiye’de ilk ve tek toniktir. Diğer aktif bileşiklerle tüm cilt sorunlarınızı etkili bir şekilde ortadan kaldırır, cildinize güzellik katar.
Kullanım şekli:   Cilt Acnecinamide Yıkama Jeli ya da Scrub ile iyice temizlendikten ve arındırıldıktan sonra cilt kurulanır. Cilt kuruduktan sonra, bir koton ped ya da pamuk aracılığı ile Acnecinamide Tonik cilde iyice yedirilir ve cilt kendi halinde kurumaya bırakılır. Nemlendirme için Acnecinamide Jel Krem cilde uygulanabilir. Bu uygulamalar sabah akşam tekrar edilmelidir.


Cömert firmamızdan toplam 4 okucumuza hediyelerimiz olacak. 2 okuyucumuza tonik, 2 okuyucumuza makyaj temizleme sütü hediye.
Kampanya Şartları:

*Fun sayfasını beğenin-paylaşın: Acnecinamide
*Twitterdan izlemeye alın, izlemeye aldığınız ismi yazın: Twitter

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun

Kampanyamız 26 Mart tarihinde sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder