20 Mart 2013 Çarşamba

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-350-anatolidan.html


Anatoliadan

Eskiden farklı ürünleri alacağımız da bir çok mağazayı ayrı ayrı gezmemiz gerekiyordu, oysa şimdi bir çok ürün kategorisi tek bir sitede bir arada bulunuyor. Gezmeden, yorulmadan, fiyatları sormak zorunda kalmadan bir çok ürünü Anatolia'dan.com sitesinden uygun ödeme seçenekleri ile alabilmeniz mümkün.


Firmamızı yakından tanıyalım:

Gelişen ve büyüyen ülkemizin en güvenilir şirketleri arasında olmaktan mutluluk duyan, her zaman müşterilerine misafir, çalışanlarına insan muamelesi yapan ve hayallerini ve planlarını bu ülkenin hedefleri doğrultusunda sürdüren bir firma olmanın en büyük onurunu taşıyoruz.

Müthiş bir genç nüfusa sahip bu cennet vatanın tüm kaynaklarını ülkesinin geleceğine adayan ve geleceği inşa edecek bu nüfusun yönlendirilmesi ve istihdam yaratılması için çabalayan tüm çalışanlarıyla büyük bir özveri sergileyen Anatolia Group, istihdam yaratmaya, kaliteli hizmetleriyle ses getirmeye devam edecektir.


Misyonumuz
Kararlı, azimli, çalışkan, sadakatli ve önce insan diyen bir toplum için insana saygıyı ön plana çıkaran ve müşterilerine hizmet etmeyi şiar edinmiş bir misyonla bu ülke ve tüm insanlık için çalışmak, çalışmak ve çalışmak en büyük gayemizdir.

Vizyonumuz
Kaliteli ürün, etik hizmet, saygı ve sevgiyi ön planda tutarak büyük bir hoş görüyle herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, “yaratılanı hoş gördük yaratandan ötürü” düsturuyla kadın erkek herkese hitap etmek, Anatolia Group için yegâne hedeftir.Firmamızın sizlere hediyeside olacak. Özel bir hediye seçmek istemedik sitede o kadar çok ürün var ki tercihi size bırakıyoruz. Bayan, erkek, çocuk, kozmetik ya da fazlası tüm kategorilerde kullanabileceğiniz ve KARGONUNDA DEĞERLİ FİRMAMIZA AİT olduğu 30 tl çek hediye.

Kampanya Şartlarımız:

*Web sitesine üye olun: Web Sitesi
*Fun sayfasını beğenin-paylaşın: Fun Sayfası
*Eğer twitter hesabınız varsa izlemeye alın: Twitter

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.

Kampanyamız 30 Martta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder