17 Mart 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-345-markossa.html


Markossa

Marka giyinmeyi seviyor ama servet ödemek istemiyor musunuz? O zaman sizleri ''Dünya Markarlarını Outlet Fiyata''  sunan Markossa sitesine davet ediyoruz.  Üstelik Markossa sitesi hem beylere hem de bayanlara yönelik onlarca özel model içeriyor.

Site kargo konusunda da oldukça kolaylık sağlıyor.

Markossa.com'da siparişlerinizin adresinize teslimatı için kargo ücreti ödemezsiniz. Kargo ücretiniMarkossa.com sizin yerinize ödemektedir. Markossa.com, siparişlerinizin adresinize teslimatı için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır ve Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin tüm bölgelerine 24 saat içerisinde teslimat yapabilmektedir.
Hafta içi günleri saat 16:30'a kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün 18:00'a kadar Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınır ve ertesi gün adresinize teslim edilir. Cumartesi günleri saat 16:00'a kadar vereceğiniz tüm siparişler, aynı gün saat 17:00'e kadar Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınır ve pazartesi günü adresinize teslim edilir.

 


 

Markossa.com iade ve değişim işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Satın aldığınız ürünleri teslim aldıktan 7 gün içerisinde hiç bir neden göstermeksizin iade edebilir ve ya başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Firmamızın sizlere güzel bir marka Ralph Lauren Polo Sweatshirt hediyesi olacak . 

 

Kampanya Şartları:
*Fun sayfasını beğenin: Markossa
*1 beğendiğiniz ürünü paylaşın
Yorumlara gerekli linkleri bırakın, kampanyamızı duyurun.

Kampanyamız 23 Mart tarihinde sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder