18 Mart 2013 Pazartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-344-dbr_tasarim

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-344-dbr_tasarim


DBR Tasarım

Günümüzde farklılığı seven, sıradanlıktan uzak duran her kişi özel tasarım ürünleri tercih ediyor. Bunun nedeni bu ürünlerin her yerde karşınıza çıkmayacak, dikkat çekici ürünler olması. Bugün sizlere tasarım ürünler konusunda kendini ispatlamış, başarısı ile adını duyurmuş ''DBR Tasarım'' kurucusu Selin Debre hanımdan bahsedeceğiz.


Selin Debre Kimdir?

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Lise öğrenimini Avcılar Endüstri Meslek Lisesin’de tamamladı.. 2010 Yılında Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri & Tasarım Bölümü'nü birincilikle tamamladı. 2011 Yılından itibaren İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik & Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam etmektedir. Selin Debre, 6 yıl boyunca çeşitli firmalarda tasarımcı olarak çalıştı. Bir çok şahış ve ünlü firmaya özel tasarım hizmeti verdi, ve Aldığı birçok eğitimler sonucunda hayallerini tasarımlarına taşıyarak 2011 yılında DBR Tasarım Firmasını kurdu.

Selin Debre, En İlginç, Sıradışı, Farklı Ürünler yaptığı çalışmaları, marka olma yolunda ilerleyen DBR Tasarım’da devam etmektedir, aynı zamanda Evim Dergisinde birçok dekorasyon fikirleri ve önerilerini paylaşmaktadır… www.dbrtasarim.com

Selin Debre, aynı zamanda ücretsiz kurmuş olduğu www.debretasarim.blogspot.com’da ücretsiz üyelik imkanı sunmaktadır ve dekordan, tasarıma bir çok bilgi paylaşmaktadır, sizde bu bilgilerden faydalanmak isterseniz sadece üye olmanız yeterlidir.

Selin Debre’nin Yapmış olduğu tasarım örneklerinden bazıları;


Sizlere DBR Tasarımdan güzel bir hediyemiz olacak. Görseldeki ürün 1 okuyucumuza hediye.


Kampanya Şartları

*Fun Sayfasını Beğenin: DBR Tasarım
*Bloğu İzlemeye Alın: DBR Tasarım Blog
Yorumlara gerekli linkleri bırakın, kampanyamızı duyurun.

Kampanyamız 13 Nisanda sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder