25 Mart 2013 Pazartesi

http://www.ilknurundunyasi.com/2013/03/celixx-ile-5-takipcimize-hediyelerimiz.html


Celixx ile 5 takipçimize hediyelerimiz var

Gönderen ibalci32 zaman: Pazartesi, Mart 11, 2013 

Merhaba sevgili takipçilerim ve değerli blogger arkadaşlarım yine ve yeniden hepinize merhabalar;

Bugün sitemizde www.celixx.com'u ağırlayacağız.
Dilerseniz önce celixx.com'u tanıyalım


Celixx.com dünyaca ünlü Türk ve dünya markalarının sınırlı sayılı ve sınırlı süreli kampanyalarını interaktif kanallar üzerinden sizlerle buluşturan online alışveriş platformudur.
Nisan 2012’de Türkiye’nin önde gelen alışveriş kulübü olma, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle yola çıkan, hedeflerini büyük tutan ve ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekibin sinerjisiyle hareket eden genç bir şirkettir.
Üyelerinin öneri ve dilekleriyle her geçen gün geliştirilen ve yenilenen sitemiz, yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel, uygun fırsatlarla sunmak, üyelerini, mağazaları gezerek alışveriş yapma zahmetinden kurtarmak, alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmek ve farklı kategorilerdeki ürünlerini, indirimlerle sunmak konusunda hızla ilerliyor.

Celixx, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Seçkin markaların ürünlerine yer veriyor. Tekstilden dekorasyona, elektronik ürünlerden anne, çocuk ve bebek ürünlerine,  kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde binlerce seçkin ürünü 
%90'a varan indirimlerle satışa sunuyor.


Tarzınıza uygun bir giysiyle, çantayla ya da ayakkabıyla karşılaştığınızda ne kadar heyecanlandığınızı ve bu ürünleri %90’a varan indirimlerle alırken ne kadar eğlendiğinizi biliyoruz. Bu keyfi her gün yeniden yaşamanız ve güvenle alışveriş yapabilmeniz için ekibimiz her geçen gün şevk ve istekle çalışıyor.


Daha fazla çeşit ve alternatifle karşılaşmanız için dünya modasına yön veren markaları vitrinimizde ağırlıyor, her gün, her hafta yeni kampanyalarla ve çok cazip avantajlarla karşınıza çıkıyor.


Celixx.com , size eğlenerek alışveriş yapmanın kapılarını açıyor.
Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize olanak sağlıyor
.


Günden güne gelişen Celixx, alternatif kampanya ve zengin indirimlerle karşınıza çıkmaya, alışverişin en eğlenceli halini sunmaya devam ediyor.

Şimdi celixx sitesinde neler var hep birlikte bakalım.
WORD KART İLE YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 4 TAKSİT İMKANI VAR.


BONUS KART İLE YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLERİNİZDE İSE 6 TAKSİT İMKANI YAKALAYABİLİRSİNİZ.


Celixx ile size bir sürprizimiz var tam 5 kişiye aşağıdaki görselde yer alan Gucci deodorant hediye...
Aşağıdaki şartları yerine getirerek çekilişe katılabilir ve bu deodoranta sahip olabilirsiniz.
Önce izleyicim olmanız gerekiyor elbette.
CELİXX  sitesine üye olunuz VE beğendiğiniz bir ürünü linkiyle birlikte sosyal ağlarda paylaşınız
CELİXX  facebook sayfasını beğenip paylaşınız
Kampanyamızı sosyal ağlarda varsa bloğunuzda paylaşıp duyurunuz.
Paylaşım linklerinizle birlikte yorumunuzu bırakıp 23 Nisan 2013 tarihinde yapılacak çekilişimizin sonucunu bekleyebilirsiniz.
Katılımlar sadece Türkiye için geçerlidir.
Kargo ücreti değerli firmamıza aittir.
herkese bol bol şans diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder