3 Mart 2013 Pazar

http://www.ilknurundunyasi.com/2013/02/orsaf-iile-1-takipcimize-organik-orsaf.html

http://www.ilknurundunyasi.com/2013/02/orsaf-iile-1-takipcimize-organik-orsaf.html


ORSAF İile 1 takipçimize ORGANİK ORSAF SEPETİ hediye ediyoruz

Gönderen ibalci32 zaman: Pazartesi, Şubat 25, 2013 

Organik tarım nedir?
Organik Tarım; üretimde kimyasal girdi kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimidir.

Organik tarımın amacı; toprak ve su kaynakları ile havayı kirletmeden çevre, bitki, hayvan ve insan sağlığını korumaktır.


Organik tarımda toprak ve su kaynakları, kendisini bir sonraki üretim süreci için yenilemektedir.Kaynakları tükeniş pahasına aşırı derecede kullanımının önüne geçen ve yüksek kaliteyi hedefleyen bir tarım sistemidir.

Organik tarım sürecinde kimyasalların kullanımına izin verilmez. Sadece hastalık ve zararlı durumuna göre organik üretimde kullanılmasına izin verilen organik kökenli gübreler ile bitki koruma ürünleri kullanılabilir. 

Sağlıklıdır, Doğaldır, Katkısızdır,lezzetlidir.

 Organik ürünler sağlık risklerini azaltır.Pek çok bilimsel araştırma tarımsal üretimde kullanılan kimyasal ilaçların sağlığa olumsuz etkilerini ortaya konmuştur. En savunmasız olanlar özellikle çocuklar, yaşlılar , hastalar ve tarımda çalışan işçilerdir. Organik ürün alarak, organik tarımı destekleyip, çocuklarımızın ve ailemizin sağlığını korurken tarım üretiminde çalışan işçilerimizin de sağlığını korumuş oluruz.Organik ürünler, sağlıklı ve besin kalitesi yüksek ürünlerdir.
Organik ürün bir tercih meselesidir. Hastalanmamız durumunda ödeyeceğimiz sağlık bedellerini de öngördüğümüzde, organik ürünle beslenmek lezzetli olduğu kadar ekonomiktir.


ORSAF Sertifikalı organik ürünlerin satışını yapan çok elit bir alışveriş sitesidir.  
Orsaf organik sertifikalı ürünleri güvenilir üreticilerden,  aracısız olarak çok uygun fiyatlarla bir tıkla ayağınıza getirecek bir site.Yetkililerimizin bu siteyi kurmalarındaki  esas amaç organik ürünleri daha fazla kişiye ulaştırabilmektir.


Daha fazla ürün ve bilgi için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.
Alışveriş için aşağıdaki resime tıklayın ve sağlıklı ve organik ürünlerle tanışın.

Bir tıkla kapınıza teslim ürünler çok ekonomik organik ürün pahalı olur izlenimini ortadan kaldırmak için olanaklar dahilinde uygun fiyatlarla herkes organik ürünlerle tanışsın istiyor değerli firmamız.


Aranızdan şanslı 1 takipçim aşağıda detayları verilen organik orsaf sepetinin sahibi olacak.


ORGANİK ORSAF SEPETİ İÇERİĞİZeytin,adaçayı,dutkurusu,un,karnabahar,pirinç,nohut,
portakal var sepetimizin  içinde... Hepsi organik, doğal ve 
sağlıklı...

Kampanya katılım detayları:

Önce izleyicim olunuz
Orsaf organik sitesine üye olunuz ve siteden en az 1 ürünü  linkiyle birlikte "organik her zaman pahalı değildir"sloganıyla facebook profilinizde paylaşınız.
Orsaf organik facebook sayfasını beğenip paylaşınız .

Bu çekilişi varsa bloğunuzda yoksa sosyal ağlarda paylaşıp duyurunuz ki herkes görsün duysun ve çekilişimize dahil olsun.
Daha sonra size ulaşabileceğim bir mail adresi ve paylaşım linklerinizle birlikte yorumunuzu bırakıp çekiliş gününü bekleyebilirsiniz.
Herkese bolşans dilerim.
Kampanyamız 15 mart 2013 tarihinde sona erecektir.
Katılımlar sadece Türkiye için geçerli olacaktır.
Kargo ücreti orsaf organik firmasına ait olacaktır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder