11 Mart 2013 Pazartesi

http://www.balkopugutasarim.com/2013/03/hediye-trendgar-ile-tarzna-uygun.html


http://www.balkopugutasarim.com/2013/03/hediye-trendgar-ile-tarzna-uygun.html


Hediye | Trendgar ile Tarzına Uygun Hediyeyi Seç


Tarzınıza en uygun çantanız hangisi? Yoksa genellikle tercihiniz siyahtan yana mı? Nasıl olursa olsun hepimiz isteriz ki her kıyafetimize uygun bir çantamız olsun. Hem çok şık olsun hem de işlevsel. Çanta severlere benim de ufak bir sürprizim var. Her hafta 5 kişiye kendi tarzına uygun Trendgar'ın Wonna butiğinden seçtiğim çantaları hediye edeceğim. Yanlış duymadınız her hafta 5 kişi! :) Toplamda 15 kişi birbirinden güzel çantalara sahip olacak. İlk kategorimiz floral, sonrakiseyahat, üçüncüsü ise retro severler için...

Trendgar nedir derseniz, günlük yaşamımıza dair tüm ihtiyaçlarımıza çok özel indirimlerle sahip olmamızı sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir alışveriş platformu. Giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik, elektronik, dekorasyon gibi tüm kategorilerde pek çok markayı kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Trendgar'da satılan Wonna çantalar sizlerin olmak için bekliyor. Fotoğrafları ben çektim, öyle güzeller ki siz de bayılacaksınız. Diğer kategorilerdeki çantalar da öyle :)  Yapmanız gerekenler ise yine çok basit..

11 Mart Pazartesi gününe kadar.. 

♥ Blogumun izleyicisi olmanız (Sağ tarafta bu siteye katılın butonundan)

♥ Twitter'dan takipçim olmanız twitter.com/balkopugublog
♥ Trendgar'a üye olmanız. [Facebookla tek tıkla kolayca üye olunuyor :) ]
♥ Çekilişi Facebook veya Twitter hesabından paylaşanlara +1 katılım hakkı vereceğim, paylaştığınız taktirde lütfen yorumunuzda belirtin. (Zorunlu değildir)

Son olarak lütfen Trendgar'a üye olduğunuz mailinizi buraya yazmayı unutmayın.

Adsız yorumlar kabul edilmeyecektir.

Çekiliş sonunda bu güzel 5 çanta 5 takipçimin olacak. Herkese bol şans! :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder