20 Mart 2013 Çarşamba

http://www.bakbuharika.com/2013/03/evideacomdan-1-kisiye-cift-kisilik.html


Evidea.com'dan 1 kişiye Çift Kişilik Nevresim Takımı Hediye!


Evinizi baştan yaratmak için pek çok ürünü uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Evideasitesi 5. yılına özel kampanya düzenliyor. Evidea sitesi 5. yıl kampanyası bünyesinde 1 kişiye Chevrolet Aveo otomobil ve 90 kişiye de süpriz hediyeler veriyor.25 Şubat – 7 Nisan 2013 tarihleri arasında evidea.com’dan yapacağınız her 50 TL’lik alışverişinize bir çekiliş hakkı kazanabilir, 2012 model Chevrolet Yeni Aveo’nun sahibi siz olabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ve siparişinizi aynı gün kargoya teslim etmesi sayesinde evidea.com’dan alışveriş yapmanın rahatlığını yaşarken, otomobil kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Evidea.com işbirliği ile düzenlediğimiz çekiliş ile 1 kişiye Baysal Marka İstanbul çift kişilik nevresim takımı hediye ediyoruz.


Çekilişe katılma şartlarımız;

Evidea facebook sayfasını beğenin.
- Evidea 5. yıl kampanyasını bloğunuzda, facebook ve twitter sayfalalarınızda duyurun.
 Duyurmanızı istediğimiz metin:

Başlık:   Evidea.com 5. Yaşında Otomobil Hediye Ediyor
Uzman kadrosuyla tam beş yıldır evinizi baştan yaratan evidea.com, yeni yaşında bir kişiye otomobil, 90 kişiye ise sürpriz hediyeler veriyor. En ucuz fiyat garantisiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen evidea, 5.yılını üyeleriyle beraber kutluyor. 
25 Şubat – 7 Nisan 2013 tarihleri arasında evidea.com’dan yapacağınız her 50 TL’lik alışverişinize bir çekiliş hakkı kazanabilir, 2012 model Chevrolet Yeni Aveo’nun sahibi siz olabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ve siparişinizi aynı gün kargoya teslim etmesi sayesinde evidea.com’dan alışveriş yapmanın rahatlığını yaşarken, otomobil kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 
Ayrıca çekilişe katılan tam 90 kişi birbirinden özel ve kullanışlı ürünlerin sahibi oluyor. 10 adet siyah beyaz ve kırmızı renklerdeki 3’lü zigon sehpa, 10 adet çevre dostu pratik kullanım kolaylığı sağlayan H2O Mop X5 buharlı temizleyici, 10 adet Attlas eco point m-500 ergonomik ve elektronik matkap seti, her türlü boyayla kullanılabilen 10 adet paint zoom boya tabancası, birbirinden güzel 50 adet canvas tablo çekiliş sonunda belirlenecek talihlileri bekliyor.
Siz de alışverişinizi evidea.com’dan yapın, otomobil kazanma şansınızı katlayın. Ayrıntılı bilgi için http://www.evidea.com/besinciyilkampanyasi adresini ziyaret edin

- Duyuru metni ile birlikte kullanmanızı istediğimiz fotoğraf- Duyurduğunuzu kanıtlayan linkle birlikte bu yazının altına yorum yapın.
- Çekilişimiz 2 Nisan günü sona erecektir. Talihlimiz 3 nisan tarihinde bu blogda duyurulacaktır.

Bol Şanslar 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder