3 Mart 2013 Pazar

http://masumkedi87.blogspot.com/2013/02/modalinepark-ile-3-kisiye-elbise-hediye.html

http://masumkedi87.blogspot.com/2013/02/modalinepark-ile-3-kisiye-elbise-hediye.html


ModalinePark ile 3 Kişiye Elbise Hediye Ediyoruz

Firmamız bayanlara çeşit çeşit, renk renk ürünler sunuyor. Giyim denince aklınıza gelen ne varsa bu sitede bulmak mümkün. Göz atmakta fayda var :) www.modalinestore.com

ModalinePark

Kumaş kadar yakın bizi saran, iyi hissettiren başka bir şey yoktur herlade hayatımızda ve aynaya baktığımızda bizi iyi hissettiren bir görüntünün mutluluğudur belkide gün boyu etrafımıza saçtığımız pozitif enerjinin sırrı yada detayların belki kusursuzluğudur. Güven verip hayata gülümseten işte Modaline Park sizin için gün boyu kendinizi içinde şık ve rahat hissedebileceğiniz ürünleri ve modelleri günümüzün çizgisine uygun bir şekilde size sunmak için çıktık yola. Bu anlayışla yıllardır sizin için hep en iyiyi en güzeli ve en uygununu yapmak için çalışıyoruz.

    Türkiye'mizde ve illerimizde her kesimden güzel giyinmeyi seven bayanlar için MODALINE PARK olarak sizlerin desteği ile gelmiş olduğumuz bu noktada, sizlere layık olmak dileğiyle.

Ürün görselleri:

Firmamız 3 kişiye aşağıdaki görseldeki elbiseyi hediye ediyor :)Katılım Şartlarımız:
ModalinePark Facebook ve Twitter sayfalarını beğenmek. 
- Kampanyamızı facebook, twitter veya blogta paylaşmak.
Lütfen facebook ve twitter hesap ve duyuru linklerinizle birlikte yorum bırakın.

Kampanyamız 26 Şubat-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kargo ücreti ModalinePark'a aittir. Herkese bol şanslar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder