18 Mart 2013 Pazartesi

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/sevgili-dostum-suheyla-hanimdan-2sansli.html

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/sevgili-dostum-suheyla-hanimdan-2sansli.html


SEVGİLİ DOSTUM SÜMEYRA HANIMDAN 2 ŞANSLI İZLEYENİME HEDİYELERİMİZ VAR...Hayatınızdan Kimyasalı Çıkartın Sağlık için BERİAL Kullanın..!

Misyon
Sizleri KİMYASALDAN kurtarmak ve buram buram kalite kokan BERİAL ürünleri ile Sağlınıza KAVUŞTURMAK için BERİAL AİLESİNE BEKLİYORUZ
SİZE BERİAL ÜRÜNLERİNDEN BAZILARINI 
TANITMAK İSTİYORUMEvinizdeki ilk yardım! Böcek mi soktu, parmağınız mı yandı? Çay ağacının yüksek antiseptik özelliği, yaralı bölgede mikro organizmaların gelişmesini ve mikro organizmalara bağlı iltihaplanmaları önler. Küçük et benlerine iyi gelir. Yanık yaralarının iyileşmesinde çok etkilidir. Böcek sokmalarından dolayı oluşan şişlik ve ağrıları azaltır. Mantar ve nasırların iyileşmesine yardımcı olur. Ciltte oluşabilecek enfeksiyonları engeller. Akne, sivilce ve apseleri kurutur. Basur ( hemoroid) rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Diyabet hastalarının yaralarının daha hızlı iyileşmesini sağlar. Kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Çay ağacı yağından süt merhemi her eve lazım olan bir üründür. Bir taraftan ilk yardım anlamında diğer taraftan hem yaşlıların hem de gençlerin ihtiyaç duydukları bir bakım ürünüdür. Çay ağacı birçok ağrıların hafiflenmesini sağlamaktadır. Akneler, çıbanlar, yaralar, yanıklar, diş eti iltihabı, mantar enfeksiyonları, böcek ısırmaları. YANİ BİR EVİN OLMAZSA OLMAZI


GİYSİNİZDEKİ LEKELERİ ARTIK GÜVENLE , CİLDİNİZE ZARAR VERMEDEN ÇIKARABİLECEKSİNİZ ..


ŞEYTAN PENÇESİ ISITICILI
BEL FITIĞI,BOYUN FITIĞI,KİREÇLEME,SİNİR SIKIŞMASI VE CİDDİ AĞRILI DURUMLARDA ETKİLİDİR.TEK KULLANIMDA BİLE İNANILMAZ ETKİ YAPAR .
Şeytan pençesi ve ısırganın doğal gücüyle yoğun ısıtıcı koruma jeli. Yoğun ve kalıcısıcaklık hissi, özel bitkisel esanslardan, uçucu yağlardan ve derin etkiliyen sıcaklık ayarlarından kaynaklanmakta. Masajla vücuda yedirildiğinde kasların, eklemlerin yumuşamasına yardımcı olur ve kan dolaşımını kolaylaştırır. Gliserin, allantoin ve aynısafa çiceği esansı gibi bakım bileşimleriyle cildi sakinleştirir ve cildi pürüzsüz ve yumuşak hale getirir. 12 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Sadece sağlam cilde sürünüz, mukozalar, açık yaralar yada göz çevresi için kullanmayınız. Ağrı duyumu sancıyı tespit edip ileten reseptörler tarafından gerçekleşir. Bunlarsa ağrıyı sinirler aracılığıyla omurgaya ve oradan toplu olarak beyine iletirler. Gelen bilgiler değerlendirilip, bedenin kas ve organlarına emirler gönderilir. Sancı tedavisinin başlıca amacı sancıdan kurtulmayı ve kronik bir duruma dönüşmesini engellemeyi hedefleyip, yan etkileri asgariye düşürmektir. Bu süreçte sancı farklı algılanabilir ve bir dizi nedeni olabilir.Sıcak vücudun hareket sistemindeki ağrılarda tıbbi müdahelenin yanısıra, iyi ve ağrıları azaltıcı olarak algılanmaktadır.


AWG GÜMÜŞ KREMİ İÇERDİĞİ GÜMÜŞ MİKRO PARÇACIKLAR,KIZARIKLIKLARA EĞİLİMLİ,PÜRÜZLÜ VE KURU CİLTTE HIZLI İYİLEŞMELER SAĞLAR VE CİLDİ NORMALLEŞTİRİR.DOĞAL İYİLEŞME SÜRECİNİ GÜÇLENDİRİR,DOĞAL CİLT FLORASINI GÜÇLENDİRİR,İNCE MİKRO-GÜMÜŞ PARTİKÜLLERİ,ANTİBAKTERİYEL OLMASI SAYESİNDE CİLDİ KORUR.avrupada onbinlerce satan ve sivilce, akne ve çiban sorununa son noktayı koyan , kesin çözüm olan şahane bi ürünümüzdür... ayrıca koltuk altı ve bikini bölgesi kötü kokularını da giderir.
VE DAHA NELER NELER HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ÜRÜNLER.
TEMİZLİK GEREÇLERİNDEN, KİMYASALSIZ DETERJANLARA
KADAR NE ARARSANIZ BURADA VAR. MUTLAKA İNCELEMENİZİ
TAVSİYE EDERİM.
HEDİYEMİZ İSE ÇOK GEREKLİ BİR ÜRÜN
AWG GERMANY Sarımsak Özlü Şampuan 500 ml    

 Bakım Şampuanı saç köklerinde kan dolaşımını hızlandırarak,saç köklerinin güçlenmesini sağlar.Saç dökülmesini ve kepek oluşmasını önler,yapılandırma sağlar.

EVET BU ÜRÜNE SAHİP OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN
3 TIK KADAR KOLAY

*İZLEYİCİM OLMANIZ
**SAĞLIK İÇİN BERİAL FACEBOOK SAYFASINI BEĞENİP
2 ÜRÜN PAYLAŞMAK VE 2 ARKADAŞINIZA SAYFAYI BEĞENDİRMEK
SON OLARAKTA KAMPANYAMIZI DUYURUP PAYLAŞMAK
HEPSİ BU KADAR...

KAMPANYAMIZ 30 MART 2013 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.
KARGO ALICIYA AİTTİR. 

PAYLAŞIM LİNKLERİNİZİ VE BEĞENDİRDİĞİNİZ ARKADAŞLARINIZI
YORUMLARINIZA EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder