18 Mart 2013 Pazartesi

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/marmoza-ozel-alisveris-kulubu-isbirligi.html#comment-form

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/marmoza-ozel-alisveris-kulubu-isbirligi.html#comment-form


MARMOZA ÖZEL ALIŞVERİŞ KULÜBÜ İŞBİRLİĞİ İLE
Marmoza, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş Kulübü) sisteminin, Türkiye'deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip olmayı hedefleyen web sitesidir.

Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Marmoza özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Marmoza'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında satışa sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor ya da Marmoza üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Marmoza 'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %90’ a varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Marmoza'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.
 
VEEEEE HEDİYEMİZ


BU ŞIK ÜRÜNE SAHİP OLMAK İÇİN

İZLEYİCİM OLUNUZ
MARMOZA FACEBOOK SAYFASINI BEĞENİP 1 ÜRÜNÜ HERKESE AÇIK PAYLAŞINIZ
MARMOZA WEB SİTESİNE ÜYE OLUNUZ
MARMOZA'YI TWİTTER'DEN TAKİBE ALINIZ
HEDİYE EDİLECEK ÜRÜN STOK DURUMUNA GÖRE RENK DESEN
DEĞİŞİK OLABİLİR

KAMPANYAMIZ 15 NİSAN 2013 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.
KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder