18 Mart 2013 Pazartesi

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/markatondan-1-izleyenime-yagi-ve.html


MARKATON'DAN 1 İZLEYENİME YAĞI VE SİRKEYİ BİR ARADA KULLANABİLECEĞİNİZ MUHTEŞEM BİR ÜRÜN HEDİYE EDİYORUZ.


Hergün Yeni Bir AŞK...
E-ticaret ve Sosyal medyanın dünyadaki hızlı gelişiminden güç alan ve bu durum karşısında heyecanlanan bir grup tarafından 2011 yılının başlarında kurulmuştur.Türkiye her geçen gün internet kullanıcılarını arttırmasıyla e-ticarete katkıda bulunmaya başlamış olup ,sosyal medyayı etkin kullanıma yönelmiştir.Markaton olarak "Her Güne Yaşam Katmak" felsefesiyle yola çıkarak e-ticaretle sosyal ihtiyaçları birleştirip üyelerimize hizmet sağlamaktayız.
 
Markaton'da kimler yer alır?
Markaton'a fırsatlarını sağlayan işletmeler özenle seçilir.Bu şekilde üyelerimize ,hoşlarına gidecek değişik deneyimleri en uygun şekliyle sunarak sosyal yaşamı desteklemekteyiz.
 
Markaton'un amacı nedir?
Kalite odaklı olup ,değerli üyelerimizi kaliteli mekan ve hizmetle buluşturmak amacındayız.Diğer yandan Markaton ile işbirliğine giden işletmelerin de daha fazla insana ulaşarak yeni müsteriler kazanmasini sağlayarak guvenli bir köprü görevi görmek hedefindeyiz.
 

* **Aracı niteliğine haiz Markaton, Kullanıcı ile işletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı olmayıp, işletme tarafından sağlanacak hizmetler Markaton'un taahhüt ve garantisi altında değildir.

















İŞTE HEDİYEMİZZZ




KATILIM KOŞULLARIMIZ İSE

İZLEYİCİM OLMANIZ
MARKATON SAYFASINI BEĞENİP HERKESE AÇIK PAYLAŞINIZ
MARKATON WEB SİTESİNE ÜYE OLUNUZ
SON OLARAKTA KAMPANYAMIZI DUYURUP PAYLAŞINIZ


KAMPANYAMIZ  24 MART 2013 TARİHİNDE BİTECEKTİR.
KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder