28 Mart 2013 Perşembe

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/himalaya-kristali-ile-3-izleyenime-set.html

http://karcinar.blogspot.com/2013/03/himalaya-kristali-ile-3-izleyenime-set.html


HİMALAYA KRİSTALİ İLE 3 İZLEYENİME SET HEDİYEMİZ VAR...


Himalaya Kristal Tuzu ,tuz lambası, himalaya tuzunun faydalarını anlattığımız sayfamızda doğru himalaya tuzunu nerelerden alacağınızı ve himalaya tuzunu nasıl kullanacağınızın bilgilerini bulabilirsiniz.
Misyon
Modern Toplum ambalajlı kimyasal, koruyucu maddeli ve rafine beslenme sistemi ile kendini her geçen gün biraz daha zehirlemektedir. Bu zehirlenme hücreleri asidik yani ekşi yapıya dönüştürür.
Beslenme uzmanları, ayurveda, tamamlayıcı tıp bizi asidik yanı ekşiden alkaliye, yani tuzluya dönüştürmeye çalışır. Toksinleri (zehirleri) temizlemenin, yani asidik hücre yapısından alkalik yapiya geçmenin en kolay yolu, gerçek işlenmemiş tuz kullanmaktır. Tuzlar'ın en iyisi de kristal yapıda şeffaf, denizin içindeki mineralleri ve ışığı abzorbe edecek kadar sert olmalıdır. Himalaya Kristal kaya tuzu buna en iyi örnektir. 

Vücut için iletişimin kaynağı tuzlu sudur. Tuz olmadan vücud içi elektrik olmaz, hücreler arası elektrik olmadan, iletişim olmaz. Kısaca, Us yani akıl olmaz.
Şirkete Genel Bakış
Avrupa ve Asya’da faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, Himalaya kristal tuzlarının, ticari bir ürünün ötesinde insan sağlığı için öneminin gündemde kalması,doğru anlaşılması için gerekli olan bilgilendirme çalışmalarının öneminin farkındayız.Kurduğumuz bayi ağı ,düzenlediğimiz seminerler,bilgilendirme toplantıları , network ağları, yazılı bültenler,TV programları ve yayınladığımız SU ve TUZ kitab...Devamını Gör
Açıklama
Fiziksel sağlığımız ve ruhsal sağlığımız bütünsel olarak etkileşim halindedir. Himalaya Tuz Kristalleri, bedensel sağlığımızı korumamızı ve dengeye ulaşmamızı sağlamaya yardımcı olurken, aynı zamanda ruhsal dengemizi kurmamızı kolaylaştır.
Genel Bilgiler
Himalaya tuzu hakkında bilmeniz gereken herşey burada.Himalaya tuz lambaları,kristal sofratuzları,banyo tuzları ve himalaya tuzunun faydaları ile ilgili tüm bilgiler burada.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM
VEEEE HEDİYELERİMİZ
DOĞAL TUZ SABUNU
BANYO TUZU
DOĞAL TUZ SABUNU
VE BU MUHTEŞEM SETE SAHİP OLMAK İÇİN
*İZLEYİCİM OLUNUZ
SAYFAYI BEĞENİP, SAYFAYI VE 2 ÜRÜNÜ HERKESE AÇIK PAYLAŞINIZ
*SON OLARAKTA KAMPANYAMIZI HERKESE AÇIK PAYLAŞINIZ

LİNKLERİNİZİ YORUMLARINIZA EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ

KAMPANYAMIZ 20 NİSANDA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder