19 Mart 2013 Salı

http://karcinar.blogspot.com/2013/02/scala-kitapci-ile-3-izleyenime-harika.html#comment-form

http://karcinar.blogspot.com/2013/02/scala-kitapci-ile-3-izleyenime-harika.html#comment-form


SCALA KİTAPÇI İLE 3 İZLEYENİME HARİKA BİR KİTAP HEDİYEMİZ VAR...



www.scala.com.tr 16 Haziran 2012’de Scala Yayıncılık’ın internet kitapçısı olarak hayata geçti. 1992 yılında Canan ve Hakan Feyyat tarafından kurulan Scala Yayıncılık yönetim, finans yönetimi, yatırım ve uluslararası piyasalara ilişkin güçlü listesiyle büyüdü. İlk kitabı Borsa’da tek Başına Peter Lynch’le yayın dünyasında büyük ilgi gördü ve satış listelerine Orhan Pamuk’un Yeni Hayat kitabından sonra ikinci sırada girdi. Onu Edvin Lefevre’in kaleme aldığı 80 yıllık bir borsa klasiği Bir Borsa Spekülatörünün Anıları izledi. Scala zaman içinde edebiyat, roman, şiir, tıp ve ilk gençlik kitaplarıyla alanlarını genişletti. Kuruluşunun 10. yılında dağıtım altyapısını kurarak bir yayıncılık ve dağıtım şirketi olarak yeniden yapılandı.
İnternet teknolojisinin yayıncılık sektörünün geleceğini yeniden biçimlendireceğini  ve hayal bile edilemeyecek boyutlar kazandıracağını öngören Scala Yayıncılık, yeni binyıla girerken Türkiye’nin ilk internet kitapçılarından biri olan www.scala.com.tr’yi hayata geçirdi. Scala Yayıncılık tarafından yayınlanan kitapların onlinewww.scala.com.tr aksamadan yürüyen teknolojik altyapısı, Scala okurlarının ve yazarlarının katkılarıyla giderek ivme kazandı.

Bütün bu süreç içinde Scala Yayıncılık kurucularının bir hayali vardı: Taştan, tuğladan bir mekânda, geleneksel bir kitapçıda okurlarını ve yazarlarını biraraya getirebilmek. Bu hayal 2007 yılında gerçekleşti. Eski ve adlarıyla, Hazzopulo Pasajı ve Danışman Geçidi olarak bilinen eski Ceneviz avlusunda açılan Scala Kitapçı, yolu Beyoğlu’ndan geçen tüm kitap okurlarının sık sık uğramayı sevdiği bir buluşma noktası haline geldi. Namık Kemal’in Vatan yahut Silistre’yi yazdığı, JönTürklerin toplanma mekânı olan 1870 tarihinde kurulmuş bu tarihi avluyu geleceğe taşımak Scala Kitapçı’nın sosyal sorumluluğu oldu.

Bu arada Scala’nın internetteki yüzünü yenilemenin ve yelpazesini genişletmenin zamanı gelmişti. Scala Yayıncılık kuruluşunun 20.yılında internetteki kitapçısıwww.scala.com.tr’yi yeniden yapılandırdı. Türkiye’deki tüm yayınevlerinden farklı başlıkta 200 bine yakın kitabın yer aldığı www.scala.com.tr yalnızca bir kitap satış noktası değil, okurlar ve yazarlar için bir buluşma platformu, bilgi ve kültür merkezi olmak hedefiyle yola çıktı.


Scala Okur Kulübü

Yaklaşık 10 yıl önce Scala Okur Kulübü  verimli bir iletişim ağı oluşturan Scala Yayıncılık, halen 50000 üyesine e-bültenler aracılığıyla yayınları hakkında bilgi veriyor. Scala Kitapçı’ya üye olarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

SİTEYİ MUTLAKA İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
ÇEŞİTLİ KATEGORİLERDE KİTAPLARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
www.scalakitapci.com














İKİ TANE KİTAP DAHA ÖNERECEĞİM SİZLERE
ASLINDA BİR KİTAP OLMANIN ÇOK ÖTESİNDE BİR REHBER O İKİ KİTAP
VE HER ANNE BABANIN ELİNİN ALTINDA OLMALI

  

GELELİM HEDİYEMİZE EN ÇOK OKUNAN KİTAPLARDAN
AHMET ÜMİT YİNE HARİKALAR YARATMIŞ.


VE KİTABI KAZANMAK İÇİN YAPMAMIZ GEREKENLER
BİR İKİ TIK KADAR KOLAY

*İZLEYİCİM OLMANIZ VE FUN SAYFAMI BEĞENMENİZ
**SCALA KİTAP FACEBOOK SAYFASINI BEĞENİP
HERKESE AÇIK BİR ŞEKİLDE PAYLAŞMANIZ
***SCALA KİTAP WEB SİTESİNE ÜYE OLMANIZ
VE ÜYE İSMİNİZİ YORUM KISMINA EKLEMENİZ
SON OLARAKTA KAMPANYAMIZI DUYURMANIZ

AYRICA KATILIMCILARDAN 20 KİŞİYE %20 İNDİRİM ŞİFRELERİ VERİLECEKTİR.

KAMPANYAMIZ 15 MART 2013 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.
KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder