19 Mart 2013 Salı

http://karcinar.blogspot.com/2013/02/nonique-kozmetik-ile-2-izleyenime.html#comment-form


NONİQUE KOZMETİK İLE 2 İZLEYENİME HEDİYEMİZ VAR.


FİRMAYI ÇOK SEVDİM ÇÜNKÜ DOĞA DOSTU, YAŞAM DOSTU  BİR FİRMA
TANITIM YAZISINI OKUDUĞUNUZDA HAK VERECEKSİNİZ BANA.Gizemli doğanın dünyasını tanımak ve NONIQUE  marka organik kozmetik ürünlerin arkasında yatan düşünceyi anlamak için ayırdığınız kısa süreye teşekkür ederiz.

NONIQUE NEDİR ?

Başarılı formüllü ürün olup,hiçbir kimyasal madde içermez,aynı zamanda cildinizin olması gereken doğal güzelliğini sağlar ve devam ettirir. Biz insanlarında içinde bulunduğu dünyamız ,her şeyi ile birlikte bir uyum içinde yaratılmıştır.

NONIQUE doğada yer alan güzelliklerin bir armoni içerisinde,bir araya getirilerek oluşturulmuş doğal kozmetik üründür. Bu nedenden markamızı oluşturan 4 harf yeşil renkli olup,bize ait çiftliklerde yetiştirilen NONI  ağacı ve meyvesine atfedilmiştir. Diğer son üç harf  QUE  Latin orjinli olup,ve/veya  + ilave anlamındadır.Bu ürünlerimizde “NONI” ye ilaveten içerisinde özenle seçilmiş organik ürünleri belirtmektedir.


NONI meyvesi + NONI yaprakları + Diğer bitki ve meyvalar = DOĞAL

Doğa bizlere,bu kaynakların tümünü bünyesinde sunmaktadır.Taze tropikal meyvalar,az bulunan botanik bitki özleri,organik sertifikalı bitki yağlarını formülize ederek bu güzellik ürünleri sizler için hazırlanmıştır.

HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR

Ürünlerimiz BDIH Mannheim,Germany tarafından sertifikalanmıştır.

Gerek nihai üründe,gereksede geliştirme ve test aşamalarında ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.Omurgalı hayvanlardan elde edilen ( emu yağı,vizon yağı,dağ sıçanı ,kallojen veya canlı hücre ) maddeler kullanılmamıştır.

BDIH

BDIH ( Sanayi ve Ticaret Şirketleri Federasyonu ) Organik ürünlere sertifika veren Alman kurumudur. BDIH işaretli ürünler organik kozmetik kıriterlerini dünya çapında uygun olduğunu simgelemektedir.BDIH işareti taşıyan tüm ürünler, organik (doğal) ürün ve koruyucuları (prezervatifler) içermekte olup ethoksu hammaddeler,silikon,paraben,parafin,diğer petrol ürünleri,PEG içeren maddeler,hayvansal özler sentetik renklendiriciler ve kokular içermez.


NONIQUE  NE SÖZLER VERİR

DOĞAL CİLT BAKIM SÖZÜMÜZ:

Nonique etki ve doğal gücünü ,Noni bahçelerinden toplanan organik noni bitkisinden almaktadır. Aloe vera ve diğer yüksek kaliteli sertifikalı organik bileşenler ile mamül hale getirilmektedir.


DOĞAYA VERİLEN SÖZÜMÜZ :

Tüm Nonique ürünleri çevreci olup,doğaya saygılı ve sorumluluk bilinci ile üretilir.Sadece Organik sertifikalı meyve ve bitkilerden üretilmiştir.


DOĞAL GÜZELLİĞE VERİLEN SÖZÜMÜZ :

Nonique mineral bazlı petrol ürünleri,paraben,parafin,PEG,silikon,suni boya ve sentetik kokular içermez.

HERKESE SÖZÜMÜZ :

Nonique hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.İklim ve doğayı koruma açısından palm yağı kullanılmamaktadır.

SONUÇ :

Ürünlerimizi kullanarak memnun kalacağınızı,doğamızı koruyacağınıza inanıyor ve diyoruz ki ;  

             

Doğayı Seviyoruz

                                       Organik Ürünleri Seviyoruz                                                                                                      Cildimizi Seviyoruz ...

SİZLER İÇİN SEÇTİĞİM ÜRÜNLERİ BULACAKSINIZ AŞAĞIDA 
RESİMLERE TIKLAYARAK ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ BULABİLİRSİNİZ. 


VEEE HEDİYEMİZ ANTİAGİNG YÜZ TEMİZLEME KREMİ
2 İZLEYENİME HEDİYEDİR.


ÜRÜNE SAHİP OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

İZLEYİCİM OLMANIZ
TIK TIK ÜYE OLMANIZ
TIK TIK BEĞENMENİZ VE PAYLAŞMANIZ
TIK TIK TAKİBE ALMANIZ

VE KAMPANYAMIZI FACEBOOK SAYFALARINIZDAN DUYURMANIZ

YORUMLARINIZA LİNKLERİNİZİ EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ


KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder