21 Mart 2013 Perşembe

http://kampanyacicegi.blogspot.com/2013/03/1-kisiye-cok-sik-24-parca-yemek-takimi.html#comment-form


1 KİŞİYE ÇOK ŞIK 24 PARÇA YEMEK TAKIMI HEDİYE


   Marlimo yerli ve yabancı markaların koleksiyonlarını yalnızca üyelerine sunan kapalı devre alışveriş sistemidir.
  
    Keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak Marlimo.com, modanın en'lerini avantajlı fiyat seçenekleriyle tüketicilerine sunarken, geçmiş sezon ürünlerini de özel kampanya fırsatları ile bulabileceğiniz ''Private Shopping'' konseptine sahip bir platformdur.


   Markalimo.com sınırlı sayıdaki seçkin markaların 2-5 gün arasında değişen online butiklerini açarak, üyelerine çok özel fırsatlar sunuyor.
     Her geçen gün üye sayısını hızla arttıran markalimo.comüyelerine sunduğu çok özel avantajları, dünya markalarının ilgi çekici ürünlerini, %90’a varan indirimlerini sürekli düzenlenen kampanya ve fırsatları bir e-bülten ile üyelerine duyurur.
     Sitemizde kredi kartınız ile yapacağınız tüm alış-verişlerinizGeotrust Papid SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 Bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. Alış-veriş yapan üyelerin kredi kartı bilgileri sadece sipariş işlemi gerçekleşirken kullanılır ve veri tabanında kayıt altına alınmaz.
     Markalimo.com satılan ürünlerinin % 100 orjinalliğini garanti eder. Satılan ürünlerin katile kontrolü, hem ürün tedarik aşamasında, hem gönderim aşamasında kendi ekibi tarafından gerçekleştirilir.
     Markalimo.com’ da alış-veriş yapan üyelerimiz koşulsuz iade hakkına sahiptir. Üstelik iade işlemi için kargo ücreti alınmaz.


                                  GELELİM KAMPANYAMIZA 

                                                                       ŞARTLARIMIZ

- İzleyicim olun. (ÖNEMLİ)
TIK TIK sayfasını beğenin.
TIK TIK  üye olun.
TIK TIK takibe alın.
- Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. 
Linklerinizi yoruma msn adresiniz ile beraber bırakın.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
ÇEKİLİŞİ FİRMAMIZ GERÇEKLEŞTİRECEKTİR.
KAMPANYAMIZ 9 NİSAN'DA SON BULACAKTIR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder