2 Mart 2013 Cumartesi

http://firmalartanitim.blogspot.com/2013/02/tabloshop.html?spref=tw


TabloShop

Evinizin havasını değiştirecek bir kalite tanıtmak istiyorum sizlere;


TABLOSHOP

TabloSHOP™ Markalı Canvas ( Kanvas ) Tablolar Evlerinizde,İşyerlerinizde,Ofislerinizde,Hastanelerde,Restorantlarda,Kreşlerde,Otellerde Her Zevke ve Mekanlarda Size En Güzel Dekoratif Modern Canvas ( Kanvas ) Tabloları Sunmaktadır.
Canvas (Kanvas) Tablolar %100 Mükemmel El İşçiliği, 1. Sınıf Orjinal Malzeme !
TabloSHOP™ Markalı Canvas ( Kanvas ) Tablolar, Profesyonel Kadrosu ile %100 Müşteri Memluniyeti ve 1.Sınıf El İşçiliği ile Tabloları İmal Etmektedir. Makinalarımız HP Marka Olup, Orjinaline En Yakın Renk ve Işık Dokusunu Vermektedir. Tablolarımızda Kesinlikle Pikselleşme Olmamaktadır. Tablolarımız 370gr 1.Sınıf Orjinal HP Marka Sanatsal Kanvas Kumaş ile Üretilmektedir.Türkiye'nin İlk Yüzey Koruyuculu Tablo İmaltcısı Olarak, Tablolarımızı Ömür Boyu Saklayabilmeniz İçin Özel Yüzey Koruyucu Uygulamaktayız. Kullandığımız Mürekkep ve Yüzey Koruyucu Dünya Sağlık Örgütü WHO Tarafından Onaylıdır.Kullanılan Ahşap Çerçevemiz 3cm Kalınlığında 1.Sınıf Sıbirya Çamı olup Kurutulmuş ve Fırınlanmıştır, Bu Nedenle Zamanla Duvarınızda KESİNLİKLE Yamulma Yapmamaktadır.TabloSHOP™ Markalı Canvas ( Kanvas ) Tablolar Evlerinizde,İşyerlerinizde,Ofislerinizde,Hastanelerde,Restorantlarda,Kreşlerde,Otellerde Her Zevke ve Mekanlarda Size En Güzel Dekoratif Modern Canvas ( Kanvas ) Tabloları Sunmaktadır.

Fiyat ve Kalite Karşılaştırması Yaparken Bu Bilgileri Göz Önünde Bulundurunuz."DÜNYADA HİÇ BİR KİMSE, BİR ŞEYİ DAHA KÖTÜ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ. BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK YAPILABİLECEK BAZI HİLELERİ BAŞTAN KABUL ETMEK DEMEKTİR."

Ürünler: Dekroatif Canvas ( Kanvas ) Tablolar, Dekoratif Parçalı Canvas Tablolar, Dekoratif Tablo Saatler, İç Mekan Tuval Baskı..

Ürünlerimizin görseli;

Yüzlerce ürünü hizmetinize sunan firmamızın siz okuyucularıma hediyesi var!

Şartlarımızı yerine getirenler arasından 1 kişiye 45x30cm ebatında tek parça tablolardan istediğinizi seçebileceksiniz!

İşte şartlarımız: 

1. İzleyicim olmak,

2. Firmamızın facebook sayfasını beğenmek ( TabloShop ),

3. Firmamızın twitter adresini takibe almak ( TabloShop )  ,

4. Kampanyamızı sosyal ağlarda paylaşmak 

( facebook, twitter .. )

* Blogunda paylaşanlar +1 hak kazanacaklardır.


Paylaşım linklerinizi yazmayı unutmayın! 

Kampanyamız 3 Mart'ta sona erecektir. Kargo firmamıza ait.


Evinizi renklendirin, TabloSHOP'u tercih edin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder