24 Mart 2013 Pazar

http://coralsfashion.blogspot.com/2013/03/hediye-kazanmak-isteyenler-cekilisim-var.html


Hediye Kazanmak İsteyenler , Çekilişim Var!!!
Arkadaşlar merhabalar, uzun zamandır yapmayı düşündüğüm fakat sürekli ertelediğim çekilişime bugün itibariyle başlatmak istiyorum. Hediyelerinizi uzun zaman önce sizin için seçip almıştım yani hepsi hiç kullanılmamış  ve yepyeni. 

Hediyelerimin ne olduğuna bakalım;

 Siyah zımba detaylı bir clutch,


  Üç farklı renkte Alix Avien oje,


  Siyah ve gold detaylı bileklik ve yine siyah ve gold detaylı tırnak yüzük,


Son olarak da 6 parça makyaj fırça seti ,bu setten ben de kullanıyorum çantanızda taşımanız ya da hızlı olmaya çalıştığınızda elinizin hemen gideceği bir set ve kılları gerçekten çok yumuşak.
Set  1 pudra fırçası, 1 allık fırçası, 1 ruj fırçası, 1 kapatıcı fırçası, 1 kaş fırçası ve 1 aplikatörden oluşuyor ve hepsini bir arada muhafaza edebilmeniz için bir tutacağı var.


Çekilişime katılmak için yapmanı gerekenler;

- blogumun Google Friend Connect ( sağ üstte) ile takipçisi olmanız ve takipçi adınızı yorumunuza eklemeniz,

- blogunuzda ,facebook sayfanız da ya da twitter sayfanızda çekilişimi ilk fotoğraf ile duyurmanız  (zorunlu değildir ,her biri için +1 hak elde edersiniz) ve duyurdugunuz linkleri bıraktığınız yoruma eklemeniz,

- bu yazının altına size ulaşabileceğim bir mail adresiyle yorum bırakmanız,
gerekiyor

bunun yanı sıra google reader yakında kalkacagından dolayı eger yazılarımı takip etmek isterseniz bloglovin adresimi de buradan takip edebilirsiniz( zorunlu değildir)

Son olarak eger paylaştıgınız linkleri yorumunuza eklemezseniz + hak elde edemeyeceksiniz ve eger yorumunuza mail adresinizi eklemezseniz ne yazıkki yorumunuzu geçersiz sayacağım. 
Ayrıca adsız yorumlarda  geçersiz sayılacak.
herkesin çekilişe katılmak için 1 hakkı vardır ancak yaptığınız paylaşımlarla hakkınızı arttırabilirsiniz bu yüzden birden fazla yorum yapmazsanız sevinirim. Haksızlık olmasın.
Kargo ücreti tabiki bana ait.

Çekiliş 1 ay boyunca devam edecek yani 18 nisan 23:59 da çekiliş sona erecek ve ben de bir ya da 2 gün sonra kazananı açıklayacağım. Çekilişi random.org ile yapacağım.

 Ne yazık ki yurtdışına hediyeleri gönderemiyorum ama eğer Türkiye içinde göndermem için bir adres verirseniz çekilişe yurtdışından da katılabilirsiniz
Şimdiden hepinizi teşekkürler , Hepinize bol şanslar :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder