15 Mart 2013 Cuma

http://banuilebayanlaradair.blogspot.com/2013/03/kna-dunyas-1-kisiye-cok-guzel-bir.html?spref=fb


Kına Dünyası 1 Kişiye Çok güzel bir hediyemiz var !

''Kına gecesinde;albenili,sade de olsa şık; gerekse süslü püslü olan ürünler olmazsa olmazımdır.''
diyorsanız www.kinadunyasi.com tam size göre ! :) 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanacak olan bu ürünlerin hepsi bu sitede.
Biraz daha bahsetsem diyorum sizlere ; Türkiye'nin En Kapsamlı Kına Malzemeleri Sitesi
Kinadunyasi.com, en önemli geleneklerimizden biri olan ‘Kına Gecesi’ organizasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarında temin etmeniz için kuruldu. Kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapan ve tüm detayları sizler adına düşünen profesyonellerin biraraya gelip, hayata geçirdiği platformda geleneksel kına ürünleri günümüz koşullarında modernize edilerek satışa sunuluyor. Kınadünyası.com, Kurulduğu günden itibaren sektöre öncülük ederek, alıcıların hayatını kolaylaştırma misyonu ile çalışmaya devam ediyor.
 Neden KinaDunyasi.com?
 -Geniş Ürün Yelpazesi
Yenilikçi ve gelişmelere açık politikamız ile sektörel trendlere uygun olarak modellerimizi sürekli yeniliyor her geçen gün ürün çeşitlerimizi arttırıyoruz. Kına gecesi için hayal ettiğiniz ne varsa. Yine de bulamadım derseniz, siz anlatın, biz tasarlayalım.
 -Kaliteli Ürün Skalası
Kinadunyasi.com’da satılan ürünler sizlerin beklentileri doğrultusunda, kalite standartlarında olmak durumundadır. Tedarikçiden seçilmesine, paketlenmesine kadar titizlikle kontrol edilir.
 -En İyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan kinadunyasi.com, haftanın her günü 24 saat sizin için çalışan müşteri hizmetleri ekibi, ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Müşteri, hizmetlerine mail atmanız yeterlidir.
 Almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 30 gün içinde ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.
 -Güvenli Alışveriş
Kinadunyasi.com’da güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. SSL sertifikamız ile tüm bilgileriniz şifreli olarak kullanılır ve 3 parti yazılım veya şahıslar tarafından kullanılamaz. Ayrıca sitemiz yurtdışı kaynaklı profesyonel firmada tarafından barındırılır ve güvenliği üst düzeydedir. 
  

Şu gördüğünüz taçlar ; kına şekerleri;kaşıklar ne kadar da güzeller değil mi ? 
Yastık serilerinden bahsetmek isterim sizlere;

Çok şekerler değil mi ? Siz de bu güzel ürünleri yapıp bizlere sunan bu değerli firmadan Lale Figürlü Fincan kazanmak ister misiniz ? O halde yapmanız gerekenler çok basit ;
Kampanyamızın şartları:
**Blogumu izlemeye alınız.
**Firmamızın web sitesine üye olunuz.
**Firmamızın facebook sayfasını beğeniniz ve 1 ürünü paylaşınız.
**Kampanyayı Facebook ve Twitter'da duyurunuz.
*Son olarak katılım linklerinizi bu yazının altına yorum bırakmayı unutmayınız.

Şartları yerine getiren kişilerden Random.org arayıcılığıyla yapılacak olan çekiliş ile 1 kişiye görselde gördüğünüz Lale Figürlü Fincan hediye !
Kargo değerli firmamıza aittir.Kampanya 11 Mart/11 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Herkese bol şanslar dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder