18 Mart 2013 Pazartesi

FirmAlar Tanıtım: yakalagidiyor.com

http://firmalartanitim.blogspot.com/2013/03/yakalagidiyorcom.html?spref=fbyakalagidiyor.com

Daha önce bir çoğunuzun duyduğu bildiği bir firmayı tanıtmak, bilgilerinizi tazelemek istedim :) Firmamızı tanıyalım; yakalagidiyor.com,  1987 yılından bu yana ticari faaliyetlerini değişik alanlarda sürdüren  BEC INTERNATIONAL GROUP iştiraki olan TTI TEKNOLOJİK ARAŞTIRMALAR LTD. ŞTİ.'nin e-ticaret kuruluşudur. Yıllardır etik, dürüst ve ilkeli satıcı olmayı ilke edinen kuruluşumuz, bu ilkelerini e-ticaret platformuna taşımaya karar vermiştir. Genç ve dinamik yönetim kadrosu ile yapılandırılan yakalagidiyor.com alıştığınızın ötesinde bir müşteri hizmetleri altyapısı, onaylı tedarikçileri, ürün denetmenleri ile GEBZE de bulunan 2000 metrekare kapalı alana sahip grubumuza ait lojistik merkezinden sizlere daima sıradışı hizmetler sunacatır. Kuruluşumuz; bu ilkelerimiz doğrultusunda  Almanyanın önde gelen kuruluşlarından MPA-Material Prüfung Anstalt tarafından değerlendirilmiş ve değerlendirilmeler sonucunda; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve ISO/IEC 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemleri konusunda belgelendirilmiştir.
yakalagidiyor.com; müşteri odaklı hizmet anlayışı, gelişmiş altyapısı ve dinamik kadrosu ile e-ticaret'de her zaman takip ve taklit edilen olmayı kendine ilke edinmiştir.  İnsan kaynakları gerektiğinde kuruluşun her aşamasında ve dünyanın her yerinde hizmetin sürdürülmesi için gerekli donanım ve bilgi seviyesine sahiptir.
Ürünlerimizden başlıklar:Görseller;Evet yüzlerce ürüne sahip olan sitemiz sizlerede bu güzellikler içinden ayrı güzel bir ürünü siz okuyucularımdan 1 kişiye hediye vermek istiyor.

İşte hediemizin temsili görseli;

 


Görmüş olduğunuz çantaların kalitesinde firmamızın elinde olan modellere göre kazanan 1 kişiye 1 çanta hediye ediyoruz!

İşte şartlarımız:

1. İzleyicim olmak,

2. Firmamızın sitesine YENİ üyelik! ( yakalagidiyor.com )

3. Firmamızınn ürünlerinden beğendiğiniz 3 ürünü paylaşmanız. ( Kontrol edilecektir )

4. Firmamızın facebook sayfasını beğenmek ( yakalagidiyor.com )

5. Kampanyamızı sosyal ağlarda paylaşmak. 

"  Sitemize gerçek isimle kayıt olmayan, verdiği mail adreslerinden onay mailleri geri dönmeyen ve iletişim bilgilerini ( adres ve telefon ) tam olarak kayıt etmeyenleri kampanyada kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz! " yakalagidiyor.com

Paylaşım linkleriniz bizim için çok önemli. Çekiliş listesine ekleyebilmemiz için paylaşımlarınızı görmemiz gerekiyor. Paylaşım linklerinizi bizimle de paylaşın ki; hakkınız yanmasın!

Kampanyamız 1 Nisan'da sona erecektir. Kargo firmamıza aittir. Katılan herkese bol şans diliyorum.Fırsatları kaçırmayın, yakalagidiyor.com :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder