20 Şubat 2013 Çarşamba

MARKAEV.COM İLE HALI HEDİYE EDİYORUZ……. Değerli takipçilerim güzel bir kampanya ile beraberiz. Öncelikle kampanyamızda destek olan değerli firmamıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Kampanyamıza geçmeden önce sizlere firmamızı tanıtmak isterim. http://www.markaev.com/ Hakkında Moda evinizde!!! Büyük markaları küçük fiyatlarla sunuyoruz. Binlerce desen ücretsiz kargo ile evinizde. Açıklama Markaev.com sitemiz halı ve ev tekstil ürünlerinin sunuldugu online mağazamızdır. Markaev'in en büyük özelliği tüm büyük markaları aynı site altında toplaması ve tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajını sunmasıdır.Bu sayede müşterilerimiz binlerce seçeneği aynı site altında karşılaştırma sansını yakalar. Merinos Halı, Pierre Cardin halı, royal halı, saray halı, kaşmir halı, festival halı, dinarsu halı, padişah halı, eko halı gibi sektörün lider markalarının aynı anda sergilendiği tek alışveriş sitesidir. Markaev facebook sayfamızdan ve www.markaev.com adresinden ürünlerimizin hepsine ulaşabilirsiniz. 1000lerce ürünün bulunduğu sitemizde ücretsiz kargo imkanı yüzde 50 lere varan indirim istediği renk halıyı bulamayanlar için özel sipariş alımı kredi kartlarına taksit ve daha onlarca seçenek sizler için bulunmaktadır. Size sadece seçmek kalır …. Sitemizden sizler için seçtiklerim Bunlar ve daha fazlası için http://www.markaev.com/ Kampanyamıza gelince 15 gün sürecek kampanyamız sonunda 1takipçimize Papatya halı hediyemiz olucaktır. İşte hediyemiz Hediye ücretsiz kargo ile yollanacak, ürün rengi stok duruma göre değişebilir) Kampanya şartlarımız 1- sitemize üye olmanız http://www.markaev.com/index.php?do=members/signup 2- sitemizin fan sayfasını beğenip en az 1 gönderiyi paylaşmanız gerekmektedir. https://www.facebook.com/pages/markaevcom/224723300946708 3- Sitemizin twitter sayfasını takibe almanız https://twitter.com/MarkaEv 4- Kampanyayı duyurup katılım yorumunuzu bırakmanız gerekmektedir. Tüm katılımcılara bol şans diliyorum.


MARKAEV.COM İLE HALI HEDİYE EDİYORUZ…….Değerli takipçilerim güzel bir kampanya ile beraberiz. Öncelikle kampanyamızda destek olan değerli firmamıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Kampanyamıza geçmeden önce sizlere firmamızı tanıtmak isterim.

            Hakkında
Moda evinizde!!! Büyük markaları küçük fiyatlarla sunuyoruz. Binlerce desen ücretsiz kargo ile evinizde.
Açıklama
Markaev.com sitemiz halı ve ev tekstil ürünlerinin sunuldugu online mağazamızdır.

Markaev'in en büyük özelliği tüm büyük markaları aynı site altında toplaması ve tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajını sunmasıdır.Bu sayede müşterilerimiz binlerce seçeneği aynı site altında karşılaştırma sansını yakalar.


Merinos Halı, Pierre Cardin halı, royal halı, saray halı, kaşmir halı, festival halı, dinarsu halı, padişah halı, eko halı gibi sektörün lider markalarının aynı anda sergilendiği tek alışveriş sitesidir.
Markaev facebook sayfamızdan ve www.markaev.com adresinden ürünlerimizin hepsine ulaşabilirsiniz.

1000lerce ürünün bulunduğu sitemizde ücretsiz kargo imkanı yüzde 50 lere varan indirim istediği renk halıyı bulamayanlar için özel sipariş alımı kredi kartlarına taksit ve daha onlarca seçenek sizler için bulunmaktadır.
 Size sadece seçmek kalır ….
Sitemizden sizler için seçtiklerim

Bunlar ve daha fazlası için

Kampanyamıza gelince 15 gün sürecek kampanyamız sonunda 1takipçimize
Papatya halı hediyemiz olucaktır. İşte hediyemiz
Hediye ücretsiz kargo ile yollanacak, ürün rengi stok duruma göre değişebilir)


Kampanya şartlarımız
1-     sitemize üye olmanız http://www.markaev.com/index.php?do=members/signup
2-     sitemizin fan sayfasını beğenip en az 1 gönderiyi paylaşmanız gerekmektedir. https://www.facebook.com/pages/markaevcom/224723300946708
3-     Sitemizin twitter sayfasını takibe almanız https://twitter.com/MarkaEv
4-     Kampanyayı duyurup katılım yorumunuzu bırakmanız gerekmektedir.
Tüm katılımcılara bol şans diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder