21 Şubat 2013 Perşembe

http://www.stildirektoru.com/2013/02/porselen-sepetinden-8-kisiye-hediye.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+StilDirektr+(!+!+!++%E2%98%AF+*+%E0%AE%90+*+:+)+Stil+Direkt%C3%B6r%C3%BC++(+:+*+%E0%AE%90+*+%E2%98%AF+!+!+!)


11 Şubat 2013 Pazartesi


Porselen Sepeti'nden 8 Kişiye Hediye

       

Sevgililer günü nedeniyle yarışmaları bu tarihe yetiştirmeye özen gösterdim önceliği Porselen Sepeti'ne verdim.

"Online alışveriş dünyasında sofra kültürüne ve porselene ayrıcalıklı bir yer açtık"  

Porselen Sepeti özellikle alışveriş dünyasına farklı bir rahatlık ve özgürlük getiren internetin gücünü kullanan oluşumlardan biri…

Şehir yaşamında insanlar zamanla yarışıyor. Zamansızlık, ulaşılabilirlik gibi etkenler, alışverişi doğrudan etkiliyor. Başta Kütahya Porselen'in güçlü ve güvenilir marka kimliğini de arkasına alan Porselen Sepeti kent kökenli insanlara haftanın yedi günü, 24 saat boyunca açık bir mağaza sundu. 

Evlerinden, kendilerini en rahat hissettikleri şekilde seçim yapabiliyor, eşleri ile modellere bakabiliyorlar. İstedikleri ürünleri sepete ekleyip, ödemesini yapabiliyorlar ve seçtikleri ürün kapılarına dek teslim ediliyor. Porselen ağır bir ürün, taşınması riskli bir ürün… Tüm risklerden arındırdığımız bir alım ve teslim süreci sunuyoruz ve bu sayede kentli insanın alışveriş konforu açısından beklentilerine yanıt veriyoruz. Kentlerin dışına çıktığınızda ise internetin farklı bir yararı ile karşılaşıyoruz. Mağaza sayısı ve mağazalardaki ürün çeşitliliği kentlerdeki kadar çok olmayan küçük yerlerde; müşteriler satıcının getirttiği ürünler ile sınırlı bir yelpazeden seçim yapmak zorunda kalıyordu. 

Ancak Porselen Sepeti ile internet üzerinden dilediği ürünü seçebiliyor ve kapısına kadar bu ürün getiriliyor. Dilerse ödemeyi kapıda da yapabiliyor. Bu iki farklı dünyaya sunulan avantajlar, Porselen Sepeti'nin başarılı bir çizgide büyümesinde önemli roller oynadı. Eskiden porselen yemek takımı dendiğinde, bir tane evladiyelik takım alınırdı ve yıllarca o takım, çok özel günlerin dışında sofralara konmazdı. Günlük kullanım için ya daha uygun fiyatlı porselenler seçilir ya da porselen olmayan ürünlere yönelinirdi. Günümüz tüketicisinde iki köklü değişim gerçekten dikkat çekici boyuttadır. 

İlki, moda kavramının bu ürün grubunda da öne çıkması… Artık insanlar modayı ve desenleri porselende de takip ediyor ve birkaç yılda bir takım yenileyebiliyor. İkinci önemli değişim ise bilinçli tüketici sayısındaki artış… Bu artış sayesinde, çok daha sağlıklı olan porselenin kullanımı da doğal olarak artış göstermiş durumda.Hediye edilecek ürünler ve ürün bilgileri

Ürün bilgisi: San Marco krem 6 kişilik 24 parça Kütahya Porselen yemek takımı. 6 adet 24 cm çukur tabak,  6 adet 26 cm servis tabağı,  6 adet 21 cm pasta tabağı,  6 adet 14 cm kaseden oluşmaktadır.


Ürün bilgisi: San Marco sade 6 kişilik 24 parça yemek takımı. 6 adet 27 cm servis tabağı, 6 adet 20 cm pasta tabağı, 6 adet 16 cm kase, 6 adet 22 cm çukur tabağından oluşmaktadır.

Ürün bilgisi:
 Ven Lal kırmızısı şampanya kadeh seti 6 adetten oluşmaktadır. Uzun süreli kullanımlar için ürünümüzü elde yıkamanızı tavsiye ederiz.


Ürün bilgisi: Lal renkli şarap kadeh seti 6 adetten oluşmaktadır. Kadehler 330 cc dir. Ürünümüzün elde yıkanması tavsiye edilir.


Ürün bilgisi:
 Şehir temalı kahve yanı su bardağı takım 3 adetten oluşmaktadır. Hacim ;150 cc. Ürünümüzü elde yıkamanızı tavsiye ederiz.


Ürün bilgisi: Şehir temalı kahve yanı su bardağı takım 3 adetten oluşmaktadır. Hacim ;150 cc. Ürünümüzü elde yıkamanızı tavsiye ederiz.


Ürün bilgisi: Altın renkli mumluğu elde yumuşak bezle silmenizi öneririz.


Ürün bilgisi: Gümüş renkli mumluğu elde yumuşak bezle silmenizi öneririz.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.

  1. Porselen Sepeti Facebook sayfasını beğenmeniz.
  2. Bu yazımın linkini Facebook duvarınızda paylaşmanız. Yazının üstünde beğen butonu var, ona bastığınız zaman Facebook duvarınıza düşecektir.
  3. Bu yazıma İSTİYORUM diye yorum bırakmanız. 

► 23 Şubat 2013'de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından, belirlenecek olan şanslı sekiz kişiyi yeni bir yazıyla açıklayacağım.
Herkese bol şans!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder