14 Şubat 2013 Perşembe

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-321-parti_dunyasi_turkiyenin_parti_marketi


Parti Dünyası Türkiyenin Parti Marketi

Merhaba değerli okuyucularım,

Toplam 4000 çeşit ürünün toptan ve perakende satışını yapan, farklı konseptleri ile partilerinize eğlence katan Parti dünyasını sizlere tanıtmak istiyorum.


Parti dünyası her geçen gün ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. PARTİ DÜNYASI koleksiyonunu tabak, bardak, peçete , masa örtüsü, şapka ,düdük, konfeti, çatal bıçak setleri, pinyata , pinyata içi, hediyelikler, her çeşit çocuk ve yetişkinlere yönelik kostüm, kostüm aksesuarı, balon, folyo balon, mum, pasta kurabiye, çikolata, kişiye özel tasarımlı ürünler oluşturmaktadır. Toptan satışını Bayrampaşa da ki merkezinden perakende satışlarını mağazalarından ve online satışını da http://www.partidunyasi.com/ adresinden gerçekleştirmektedir.


Sitedeki yenilikleri yakından takip etmek için sitenin aşağısındaki E-bültene email bırakabilirsiniz. Sitedeki fırsat ürünlerini kaçırmak istemeyenleri de fırsat köşesine davet ediyoruz: Fırsat Köşesi

 

 

Sizlere firmamız sponsorluğunda hediyelerimiz de olacak 2 okuyucumuza görselde ki eğlenceli, şık, rengi ile cazip tepsiler hediyemiz olacak.

 

Kampanya Şartlarımız:

*Siteye üye olun: Üye Ol
*Fan sayfasını beğenin: Fan Sayfası

*Eğer twitter hesabınız varsa izlemeye alın: Twitter
*Eğer pinterest hesabınız varsa Parti Dünyasını pinleyin.

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.

Bloğunuzda duyurursanız +1 hakkınız daha olacaktır. Bloğunuza mutlaka ana sayfa linkimizi de ekleyin.(http://www.kaliteyitaniyalim.com/) Yorumlara blog linkinizi bırakmayı unutmayın.

Kampanyamız 27 Şubatta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder