5 Şubat 2013 Salı

http://www.ilknurundunyasi.com/2013/02/sevtapstore-ile-12-kisiye-diadermine.html


sevtapstore ile 12 kişiye Diadermine nemlendirici ,12 kişiye Pastel parfüm hediye ediyrouz

Gönderen ibalci32 zaman: Pazartesi, Şubat 04, 2013 
Mutlu ve harika bir pazar gününde sizlere merhaba diyorum ve harika bir online satış sitesini tanıtacak olmanın heyecanını yaşıyorum.Firmamız Sevtapstore peki sevtapstore kimmiş hep birlikte okuyalım...

Sevtap Tekstil Kozmetik ürünleri satış mağazası Kozmetik, Parfüm, İç Giyim, Çorap, Oyuncak, Eşarp-Şal, Ev Giyim-Pijama, Anne-Bebek, Aksesuar, Takı gibi yüzlerce yerli ve yabancı seçkin markanın binlerce ürününü,  siz değerli müşterileriyle buluşturmanın gururunu yaşıyor. 
Sevtap sektör deki 41 yıllık tecrübesi ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Avrupa ve Anadolu depo sitemi ile siparişlerinizi en kısa sürede sizlerle buluşturuyor.
 Sevtap, 1971 den beri tecrübesi, birikimi ve müşteri memnuniyeti ile ürün ve hizmet çeşitliliğini hep artırmış marka ürünlerin satışını online ve mağazacılık sistemi ile gerçekleştirmiştir. 
Firmamız sürekli gelişen ve online satışları ile hızla büyüyen dinamik bir yapıya sahiptir. %100 yerli sermayelidir, herhangi bir yabancı ortaklığa sahip değildir. Sevtap, gerçekmiş gibi gösterilen indirim ve kampanyaların aksine ilkeli ve dürüst satışı savunmakta, sattığı ürünleri gerçek değerlerinden müşterilerine sunmaktadır.

 Firmamızın sattığı ürünler Sağlık bakanlığından onaylı TSE ve CE Belgelerine sahiptir, orijinal ve lisanslıdır.Ürünlerimizin sanal satışında izlediğimiz yol Anadolu ve Avrupa depo sistemidir. Ürünlerin satış takibi ve izleme, koordinasyonu İstanbul ve Erzincan kumanda merkezi olmak üzere 2 koldan yönetilmektedir. Avrupa depo İstanbul daki depolar gurubunu oluşturmaktadır. Erzincan depo ve kumanda merkezi Erzincan’dan yönetilen ve doğu ve güneydoğu Anadolu kargolarının gönderileceği merkezi oluşturmaktadır. 

Firmamız devamlı kaliteyi kendisine hedef edinmiş ve bundan taviz vermeyen yapısını sürdürmeye ve yeniliklere imza atmaya devam edecektir. Firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 10002 Müşteri memnuniyeti Yönetim Sistemi Uygulanmaktadır.


Bu köklü ve değerli firmamız sizlere karşı da oldukça cömert çünkü takipçilerim arasından tam 24 kişiye çekilişle muhteşem ürünler hediye edecekler.İşte ürünlerimize ait görseller!!

12 kişiye 
Pastel Sun Queen Bayan Parfüm "Yeni"

By Pastel Sun Queen ile bu yaz, genç kızlar plajlara ve sıcak yaz gecelerine güneş gibi doğuyor. Sun Queen, muhteşem kokusuyla herkesin aklını başından alırken, onu kullananlar tüm gözlerin üzerinde toplanmasına alışsalar iyi olur. Çünkü Sun Queen, yazın kasıp kavuran sıcaklarında adeta hoş bir meltem gibi her yanı sarıyor ve herkesi kendine hayran bırakıyor.
"sevtapstore'da"


12 kişiye
Diadermine nemlendirici krem
Cilt sağlığını korumanın en önemli yollarından biri, cildin düzenli olarak temizlenmesidir. Önemli olan cildi sadece suyla temizlemek değil, doğal pH değerini bozmadan, tozlardan, mikroplardan, kir ve zararlı bakterilerden arındırmaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bu temizleme işlemi sırasında cildin neminin azaltılmamasıdır. Temizleme işlemlerinin yanı sıra cildin doğal nem dengesini koruyabilmesi için ona ihtiyacı olan nemi vermek gerekir. Günlük nemlendirmeyle cilt beslenir, yumuşar, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Normal ve Karma Ciltler Diadermine'in geliştirdiği özel formülü içerdiği Vitamin E ve Pro-Vitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir, besler ve uzun süreli koruma sağlar. Hızlı emilmesi sayesinde deriye hemen nüfuz ederek gözle görülür sonuçlar verir.

Peki bu ürünlere sahipolmanız için neler yapmalısınız...
İşte kampanya detayları ve şartlarımız:
öncelikle izleyicim olmanız gerekiyor

Sevtapstore sitesine üye olunuz
Sevtapstore facebook sayfasını beğeniniz ve en az 1 arkadaşınızı siteye davet ediniz.
http://www.sevtapstore.com/ sitemizden en az bir 
ürünü linkiyle birlikte facebook sayfanızda paylaşınız.

Bu çekilişimizi herkes duysun diye paylaşıp duyurunuz.
mail adresiniz ve paylaşım linklerinizle birlikte kazanmak istiyorum diye yorumunuzu bırakınız.
5 mart 2013 tarihinde yapılacak çekilişi beklemeye başlayabilirsiniz artık hepinize bol bol şans diliyorum
Kargo ücreti sevtapstore tarafından karşılanacak olupkatılımlar sadece Türkiye için geçerli olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder