21 Şubat 2013 Perşembe

http://www.ilknurundunyasi.com/2013/02/sansl-1-takipcim-cecile-matte-touch.html


Şanslı 1 takipçim CECİLE Matte Touch Perfect Powder ile tanışacak''

Gönderen ibalci32 zaman: Çarşamba, Şubat 20, 2013 


CECİLE HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLALIM

Özsoy Kozmetik firmasının ışıltılı üyesi Cecile renkli kozmetik ve parfüm gruplarıyla 2005`ten bu yana Türkiye`de ve dünyada kadınların hayatına güzellik katıyor. Tüketicilere her biri farklı duygular uyandıran Diva, İris, Aura, Mare, Gold, Hera ve lansmanı 2012`de yapılan Princess serileri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Cecile, birbirinden çarpıcı renkli kozmetik ürün...leriyle de sektörde benzersiz bir yer ediniyor.


Özsoy Kozmetik 2012 yılına yeni bir mottoyla başlıyor. "Company for Beatuy". Bu sözün altında yatan iddiayı kanıtlamak için 25 yılı aşkın bir süredir insanları güzelleştirmek için hergün biraz daha fazla çalışıyor. Temellerinin atıldığı 1987 yılından bugüne, sürekli çeşitlenen ürün yelpazesi ve büyüyen organizasyonuyla Türkiye kozmetik sektöründe haklı bir yer edinen Özsoy Kozmetik yoluna devam ediyor. Özsoy'un sektördeki başarısının altında uzun yıllara dayanan deneyimi, tüketicilerin beklentilerini anlama çabası ve sürekli olarak uygulanan ürün geliştirme çalışmaları yatıyor. Her birimde çalışan ve işini tutkuyla yapan, motivasyonu yüksek ekibin adanmışlığı, tüketicilerin ilgisiyle ödüllendiriliyor. Özsoy, pazarın en güvenilir markalarından biri olmanın getirdiği sorumluluğun farkında. Bir taraftan bu sorumluluğu hissederken bir taraftan da yakaladığı başarıyla yetinmeden her gün artan bir tempoyla biraz daha fazla çalışıyor.


Tıklayın alışverişin keyfini çıkarın..
https://www.cecileshop.com/ 

Aşağıda sizlere Matte touch perfect powder görselini ve ürün bilgilerini veriyorum değerli takipçilerim kim bu ürünü denemek ister bakalım 1 takipçimize denemesi için göndereceğiz tabii bazı şartlarımız var önce onları yerine getirmelisiniz.
Haydi pamuk elle klavyelere tık tık....

Matte Touch Perfect Powder

Toz Pudra
Mat, ipeksi dokusu ve pigmentinin özel yapısı ile mükemmel bir kapatıcılık sağlar. Suya karşı dayanıklıdır. Islak ve kuru kullanıma uygundur. PARABEN İÇERMEZ.

İşte kampanya katılım şartlarımız.


önce izleyicim olmalısınız..

www.cecileshop.com sitesinden beğendiğiniz bir ürünü linkiyle birlikte sosyal ağlarda paylaşınız
Cecile facebook sayfasını beğenip paylaşınız.
www.twitter.com/CecileKozmetik twitter sayfasını takibe alınız.
şartları yerine getirip denemek istiyorum diye yorumunuzu paylaşım linklerinizle birlikte bırakınız.
6 mart 2013 de kazanan kişi belirlenecek ve açıklanacaktır.
katılımlar sadece Türkiye için geçerlidir.
HERKESE ŞANS DOLU YORUMLAR DİLERİM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder