8 Şubat 2013 Cuma

http://www.ahuatesel.com/2013/02/hediyemiz-var.html

http://www.ahuatesel.com/2013/02/hediyemiz-var.html


Hediyemiz var
1959 yılında Fransa'nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerini Bretagne'daki üretim tesislerinde üretiyor ve ürünlerinin aktif bileşenlerini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne'daki organik tarım sahalarında yetiştiriyorlar. Bretagne'daki fabrika kuşlar için bir koruma alanı olma özelliğiyle Ligue Protectrice des Oiseaux (kuşları koruma ligi) tarafından sertifikalıdır. 

Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanik araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma ve geliştirme kadrosu 52 yıldır üzerinde çalıştığı bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50'den fazla markasına patentli formül elde etmiş.Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliği ile kurulduğu günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyor.

Başarıyla yürüttüğü bu misyonla bugün 88 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü, tüm dünya kadınlarına ulaştırıyor. Markanın doğum yeri Fransa'da ise kozmetik pazarının 1 numaralı markası olmayı sürdürüyor.Gelelim süprizimize, Yves Rocher'den sevgili Niran ile siz sevgili izleyenlerime hediyemiz var. 2 şanslı izleyicime hediye edeceğimiz bu ürünler benimde kullandığım ve çok memnun olduğum ürünler. Çok severek kullandığım bu ürünleri sizinde deneyimlemenizi istedim. Bakalım nelermiş;

 En yoğun göz makyajını bile iz bırakmadan temizler. Suya dayanıklı makyajı kolayca temizlemek üzere formüle edilmiştir. Organik Peygamber çiçeği suyu içeren formülü ile göz makyajınızı temizlerken hassas göz çevrenizi yatıştırır ve rahatlatır.
 Bronze Pudra. Birbirini tamamlayıcı iki farklı renk tonundan oluşan özel yapısı sayesinde cildinizde en doğal bronz görüntüyü sağlar. Açık tonu ile tüm yüzünüzde renk bütünlüğü yakalarken koyu tonu ile vurgulama ve gölgelendirme yapabilirsiniz.
 Seksi bakışlar için ultra hacim yaratan maskara. İçerdiği Brezilya palmiyesi balmumu, akasya reçinesi ve pirinç reçinesiyle sıradışı bir hacim yaratır.Yine içeriğindeki yatıştırıcı Peygamber çiçeği suyu, ürünün hassas göz bölgesinde tahriş yaratmadan rahat kullanımını sağlar. (Maskara ve eyeliner siyah renktedir)
 Bu ürün bende bağımlılık yarattı. Bu Nude tonu, dudakları olduğundan daha hacimli görünmesini sağlıyor. İçerdiği E vitamini ve Karite yağı ile dudaklarımı öyle bir nemlendiriyorki başka bir ürüne ihtiyaç duymuyorum. Bir diğer harika özelliği ise, dolgun bir görünüm için dudaklarda kolojen üretimini arttıran yalancı İğde Özü içermesi. Açıkçası bu özelliği beni en mutlu eden yönlerinden biri ve etkisini ilk sürüşte hissettiriyor.

İşte size hediye etmek istediğim güzeller bunlar. Bu hediye setine sahip olmanız için yapmanız gerekenler çok kolay.

Öncelikle Yves Rocher'i Facebook veya Twitter hesabından takip etmelisiniz.

Bu postun altına size ulaşabileceğim bir mail  ile yorum bırakın.

Bu postu sahip olduğunuz herhangi bir sosyal mecradan duyurmanız (twitter, facebook, İnstagram, Keek, Vine, vb.)

Bloğumun takipçisi olmanız beni ne kadar mutlu eder bilemezsiniz.Üstelik takip için blog hesabınızın olmasınada gerek yok.Sadece sağ taraftaki 'my lovely followers' bölümünden 'bu bloğu izle' butonuna tıklamanız yeterli. Bu kadar kolay :)

Son katılım tarihi 28 Şubat Perşembe akşamı, saatler gece yarısını gösterinceye kadar çekilişe katılma hakkınız var. 1 Mart Cuma günü, kazanan şanslı izleyicimi Yves Rocher ile son kontrolleri tamamladıktan sonra duyrusunu yapıcam.

Herkese iyi şanslar :)
Follow me on instagram:Ahu Atesel
Twitter:Ahu Atesel

My fashionlista finds:Ahu Atesel

Pinterest:Ahuatesel

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder