10 Şubat 2013 Pazar

http://kermitalemlerde.blogspot.com/2013/02/eke-homedan-kisiye-ozel-bornoz-cekilisi.html

http://kermitalemlerde.blogspot.com/2013/02/eke-homedan-kisiye-ozel-bornoz-cekilisi.html


Eke Home'dan Kişiye Özel Bornoz Çekilişi

Mamontenka ile yine kafa kafaya verdik ve Eke Home sponsorluğunda muhteşem bir hediye vermeye karar verdik. Bu seferki hediyemiz Sevgililer Günü nedeniyle bir çifte gidecek. İster sevgilinizle ister eşinizle isimlerinizi, sizlere hediye edeceğimiz bornozların üzerine işletebileceksiniz. Böylece çok ama çok özel bir Sevgililer Günü hediyesine sahip olabileceksiniz. Kim bilir, belki de çeyizinizin baş köşesinde yer alacak bu güzel hediyeye siz sahip olursunuz, katılım şartlarımız aşağıda. Eke Home' un tüm bornozlarını İstanbul Marmara Forum Eke Home'dan ya da buradan inceleyip hediyelerimizde ne kadar cömert davrandığımızı görebilirsiniz : ) 

Eke Home ile sizlere %100 pamuk ve hydrocotton ev tekstili ürünleri ile bambaşka bir ev tekstili deneyimi sunuyoruz.


Çekilişe katılmak içi aşağıdaki iki şarttan en az birini, hem Facebook hem Twitter hesabınız varsa ikisini gerçekleştirmek gerekmektedir. 

1- Eke Home Facebook sayfasını beğenmek ve çekilişi Facebook'da paylaşmak 
2- Eke Home Twitter hesabını takibe almak ve çekilişi Twitter'da paylaşmak.

Sadece beğenip, çekilişi hesabında herkese açık bir şekilde paylaşmayanların çekiliş hakkı iptal edilecektir. Ayrıca kazanmanız durumunda sizinle daha kolay bağlantı kurabilmeniz için lütfen Mamontenka' yı ve KermitAlemlerde' yi izlemeye alın. Ayrıca blogunuz varsa çekilişi blogunuzda paylaşarak şansınızı artırabilirsiniz.


Çekilişimiz 10 gün sürecektir, 18 şubat 00:00' da sona erecektir, hediye kazanmanız halinde bizlere beden ve isim bilgilerini ileteceksiniz ve geriye sadece Eke Home'dan gelecek olan kargoyu heyecanla beklemek kalacak :) Herkese bol şanslar dileriz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder