1 Şubat 2013 Cuma

http://karcinar.blogspot.com/2013/02/yaygan-bags-ile-1-minigimize-hediyemiz.html

http://karcinar.blogspot.com/2013/02/yaygan-bags-ile-1-minigimize-hediyemiz.html


YAYGAN BAGS İLE 1 MİNİĞİMİZE HEDİYEMİZ VAR...


1934 yılında AZİZ YAYGAN tarafından Mercan'da kurulduktan sonra istikrarlı bir şekilde 1950'li yıllara dek sanayileşmesini sürdüren YAYGAN, kalite, ürün çeşitliliği ve ticaret anlayışıyla sektörde haklı bir itibar kazandı. Faaliyetlerine 1951 yılı itibariyle EMEK SARACİYE adıyla devam ederek öncü girişimleri ve yatırımlarıyla artan üretim kapasitesini 1971'de Bayrampaşa'da kurduğu fabrikasıyla genişletti. Türkiye'de ve Avrupa'daki bilinirliğini yükselten YAYGAN, Küçükköy'de bir fabrika daha kurarak Mercan'dan sonraki üçüncü binasını da hizmete açtı. 1978 yılında fabrikalar Avcılar'da tek bir çatı altında toplandı.

1980'li yıllarda Almanya ve Kuzey Avrupa ülkeleriyle başlayan ihracat süreci, 1990'larda iç piyasada ağırlığın arttırılmasıyla sürdü ve SMS ÇANTA markası altında yoğun bir üretim ve satış hacmine ulaşıldı. YAYGAN Lisanslı Ürünler Pazarına 2001 yılında hızlı bir giriş yaparak kısa sürede sektörün önemli bir oyuncusu olmayı başardı. Hemen ardından lisanslı kırtasiye ürünlerini de bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletti. 2008 yılında genel müdürlük ve bağlı idari birimlerini İSTOÇ'taki yeni plazasına taşıyan YAYGAN bugün 7 farklı lokasyonda faaliyetlerini sürdürüyor.

YAYGAN'ın 1934 yılından günümüze faaliyetini sürdüren ilk mağazası İstanbul Mercan'da bulunuyor. İkinci mağaza, 2005 yılında 345 mağaza ve günde 60,000 ziyaretçiyle Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi'nde açıldı. 2006'da Bulgaristan Şubesini hizmete açan YAYGAN, 2010 yılında günde 25,000 ziyaretçiyle bölgenin en önemli alışveriş noktalarından olan Bursa As Merkez Outlet Center'da üçüncü mağazasını hizmete açtı.

YAYGAN ürünleri Türkiye'de kırtasiyeler, çantacılar, oyuncakçılardan oluşan binlerce seçkin perakende satış noktasında ve Türkiye'nin önden gelen perakende, kırtasiye, hazır giyim ve oyuncak zincir ve mağazalarında; ayrıca İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi ile Bursa As Merkez'deki YAYGAN mağazalarında tüketiciyle buluşuyor .

YAYGAN, yurtdışında Rusya, Avrupa, Baltık ülkeleri, Asya, Balkanlar ve Ortadoğu'da 45 ülkeye yaptığı ihracatla gerek coğrafi gerek ticari hacmini her geçen gün arttırıyor. 
VİZYONUMUZ

Ürünlerinin dünyanın her ülkesinde satıldığı, Türkiye'nin en büyük ihracatçısı olmak ve çocukların eğitim hayatını daha motive edici hale getirmek.

MİSYONUMUZ

Çocukların eğitim hayatlarını verimli, keyifli ve sağlıklı kılmak için onları yüksek kalitede çanta ve kırtasiye ürünleriyle buluşturarak genç bireylerin hayatlarının önemli bir parçası olmak; sadece Türkiye'de değil, dünyanın her ülkesinde bunu sağlayarak ülke ekonomisinin önemli bir destekleyicisi olmak.

MÜŞTERİ ŞİKAYETİ VE MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

YAYGAN olarak sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyeti ilkesi uyarınca , müşteri talep ve şikayetlerini yasalara ve müşteri koşullarına uygun olarak açıklık , tarafsızlık, adalet ve gizlilik prensipleri doğrultusunda , müşteri odaklı bakış açısı ile en kısa sürede değerlendirmekteyiz.Müşteri şikayetleri ele alış yöntemi anlaşılabilir ve kolay ulaşılabilir bir şekilde herkesin bilgisine açıktır.  


SİTEDEN SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM

VEEEEE GELELİM HEDİYEMİZE 

KAZANANIN ÇOCUĞUNUN KIZ OLMASI HALİNDE
WİNKS CLUP  36 PARÇA PASTEL BOYA SETİ

MİNİĞİMİZİN ERKEK OLMASI HALİNDE
 9 PARÇALI TRANSFORMES KIRTASİYE SETİ

BU ÜRÜNLERE SAHİP OLMAK İÇİN İSE

* İZLEYİCİM OLMANIZ
**BURAYA ÜYE OLMANIZ
***BURAYI BEĞENİP HERKESE AÇIK BİRŞEKİLDE PAYLAŞMANIZ.


KAMPANYAMIZ 15 MART 2013 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.
KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder