3 Şubat 2013 Pazar

http://kampanyayahsi.blogspot.com/2013/02/ar-yldzdan-hediye-kazanmaya-var-msnz.html


r-Yıldız'dan hediye kazanmaya var mısınız?

Öncelikle firmamızı tanıyalım :

Ar-Yıldız1948 yılında kurulan Ar-yıldız, bugün uluslararası sektör gelişmelerini ve trendlerini yakından takip eden, zarif tasarımlarıyla adından söz ettiren lider mutfak eşya üreticilerden biri haline gelmiştir. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm aksesuarları, gerek yurt içinde gerekse yurt dışı pazarında ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.
37.000 m2'si kapalı alan olmak üzere toplam 72.000 m2'lik üretim alanına sahip Ar-Yıldız, kalite ve tasarım odaklı çizgisini koruyan marka anlayışıyla, kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet çizgisindeki mükemmeliyetçilik anlayışından ödün vermemektedir. Tüm tasarımlarını kendi ekibiyle yaratırken, üretimini de kendi tesislerinde gerçekleştirmekte ve her sezon sektör trendlerini belirleyen koleksiyonlar hazırlamaktadır. 24 kişilik profesyonel bir ekibe sahip Ar-Ge departmanına yaptığı yatırımlarla da her dönem ölçülebilir değerlerle büyümesini sürdürmektedir.
Stoklu üretim sistemine göre çalışan Ar-Yıldız, ürünlerinin arz talep durumlarını göz önünde tutmakta, üretimini, marka dostlarının en çok tercih ettikleri ürünleri her zaman bulabilecekleri şekilde yönetmektedir. Başta çatal, bıçak, kaşık, tencere, çaydanlık ve sofra aksesuarları olmak üzere 6.000'i aşkın ürün çeşidi ile Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerindeki seçkin mağazalara dağıtım yapmakta; her satış noktasında yüksek kaliteyi çağrıştırmakta; Ülkemizin bütün bölgelerinde bulunan bayi ağıyla gücünü sektörüne kanıtlamaktadır.
"Müşteri" ve "verimlilik" odaklı bir yönetim anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren Ar-Yıldız, bugüne kadar personel eğitimine verdiği önem ve 'dost canlısı' marka kimliğiyle hedef kitle profilinin zevk ve kalite anlayışına seslenerek güven kazanmıştır. Ve bu güveni 2010 ve 2011 yıllarında üst üste aldığı "Tüketici Kalite Ödülü " ile taçlandırmıştır.
Üretmeyi ve üretimde liderliği başarının temel kaynağı olarak gören Ar-Yıldız, "kalite ve güven" ikilisinden hiçbir zaman ödün vermeden çalışmakta; üretim kalitesinin ve kullandığı teknoloji gücünün dünya standartlarına uygunluğunu "2011 European Union Quality Awards" ile tescillenmesinin gururunu yaşamaktadır.
Sıradışı tasarımları ve hizmet anlayışıyla yıllardır fark yaratan Ar-Yıldız; marka dostlarıyla birlikte oluşturduğu dostluk çemberini her geçen gün daha da genişletmektedir.
Bugünden yarını planlayan geniş vizyonunu sofralara keyifle taşırken, gerçek bir "mutfak kültürü" yaratmaktadır.

Ar-Yıldız firması ile ilgili kendi fikirlerimi belirtmek istiyorum.
Öncelikle ürünlerinin kalitesi ortada yani o konu üzerine tartışma yapılamayacağı aşikar.
Fiyatlara gelince birçok ürün gayet uygun fiyata satışa sunulmuş.
Size fiyatı uygun gelmeyen ürün var ise o da muhtemelen 1. kalite ürün olması sebebi iledir.

GELELİM KAMPANYAMIZIN ŞARTLARINA VE HEDİYEMİZE


Hediyemiz : Ar-Yıldız'dan Viole Gold Çaydanlık

http://www.aryildizcourt.com/Viole-RedGold-Caydanlik,PR-669.html

*Öncelikle blogumun izleyicisi olmalısınız.

1. Firmamızın Sitesine üye olunuz.
 2. Firmamızın Facebook sayfasını beğeniniz ve paylaşınız.
 3. Kampanyamızı paylaşınız.

 4. Ar-Yıldız Facebook sayfasından en üstteki 3 postu paylaşınız.
(Katıldığınızda hangi paylaşım var ise onu paylaşınız.)

5. Bu postun yorum kısmına Ad-Soyad, mail ve paylaşım linkleriniz ile birlikte yorumunuzu bırakınız.

Kampanyamız 02.02.2013 tarihinde başlayıp 16.02.2013 tarihinde sona erecektir.

Çekiliş Facebook sayfamızdaki yarışma ile birleştirilecektir.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=466252833424102&set=a.341177272598326.74618.341154875933899&type=1&theater

KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder