5 Şubat 2013 Salı

http://herseydenbiraznaz.blogspot.com/2013/02/acnecinamide-isbirligi-ile-2-takipcime.html


Acnecinamide işbirliği ile 2 takipçime Jel Krem ve Temizleme Jeli hediye

Gönderen kampanya kralı zaman: 15:04

Acnecinamide:


Acnecinamide® sivilce problemi yaşayan gençlere yönelik sivilce karşıtı cilt bakım serisi ile ergenlik dönemine yönelik tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak hazırlanmıştır. 

• Var olan en doğal ve organik içeriklerle hazırlanan Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, sivilceleri ve buna bağlı cilt kusurlarını iyileştirmek için geliştirilmiştir.
• Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, içeriğindeki Niasinamid (Vitamin B3) ana etken maddesi ve patentli içeriği ile ciltteki sivilce sorununun hızlı, güçlü ve güvenli bir şekilde ortadan kalkmasını sağlar.
• Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, bütünüyle doğal olup, ciltteki sivilceleri yok ederken, cildi yapılandırarak ve cilt fonksiyonlarını düzelten, cilde inanılmaz bir ışıltı ve sağlık katan mucizevi bir akne karşıtı cilt bakım serisidir. 
• Cilt görünümünü iyileştirir ve sivilce gelişimine neden olan sebepleri düzelterek cildin kızarıklığını azaltır, yağını dengeler ve cildi tazeler. 
• Acnecinamide®, gençlerde ve gençlik aknesine sahip olanlarda mükemmel ve kusursuz bir cilt yapısı oluşturmayı hedefler.
• Acnecinamide®, sivilce karşıtı cilt bakım ürünleri, her çeşit sivilcenin giderilmesinde kullanılır. 
• Klinik etkinliği kanıtlanmış üstün formülü sayesinde farklı derecelerdeki sivilce problemlerine kesin çözüm üretir.
Acnecinamide® TEMİZLEME JELİ
Cildi kurutmadan temizleyen,her cilt tipi için uygun yıkama jelidir. Cildi kurutmadan ciltte biriken yağı ve kiri temizler. Gözenekleri açar, sivilce oluşumuna yol açan bakteri yükünü azaltır. Günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: 

Sabah-akşam yüz su ile ıslatıldıktan sonra, ince bir tabaka halinde hafif masaj yaparak uygulanır ve bol su ile durulanır.
Acnecinamide® JEL KREM
Hafif dereceli sivilceleri, siyah noktaları, kızarıklıkları, sivilce leke ve izlerini hafifleterek cildin sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Aşırı yağ yapımını baskılar, siyah noktaları azaltır, iltihap oluşumunu engeller. Sivilce lekelerini hafifletir, sivilceye bağlı kızarıklıkları azaltır. Cildin doğal nem dengesini geri kazandırır. Cildin yenilenme potansiyelini artırır. 

Kullanım Şekli: 

Sabah-akşam temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanır.

Diğer ürünlerin ayrıntılı bilgileri için www.acnecinamide.com’ u ziyaret ediniz.


Kampanya Şartlarını yerine getiren 2 takipçime  jel krem ve temizleme jeli hediyemiz olacaktır.

Kampanya Koşullarımız

Facebook sayfamızı beğenin 

      http://www.facebook.com/Acnecinamide          
   Twitterda takibe alınız
  Web sitemizi inceleniyiniz
Son katılım tarihi 28 Şubattır.
Kargo değerli firmamıza aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder