1 Şubat 2013 Cuma

http://herseydenbiraznaz.blogspot.com/2013/01/parti-dunyas-ile-sevgililer-gunune-ozel.html


parti dünyası ile sevgililer gününe özel hediyemiz var.

Gönderen kampanya kralı zaman: 01:29


Sevgili izleyicilerim değerli blogger arkadaşlarım merhaba, bugün size sevgililer günü için özel düzenlediğimiz kampanyadan bahsetmek istiyorum .Öncelikle katkılarından dolayı  parti dünyasına teşekkür ediyorum. Bugün ki firmamızpartidunyasi.com  Türkiyenin parti marketi. Ne ararsanız herşey var , fiyatlar gayet uygun. Mağazalarıda bulunuyor dilerseniz size en yakın MAĞAZA ya gidip yerinde görüp alışveriş yapabilirsiniz.
“PARTİ DÜNYASI” toplam 4000 çeşit ürünün toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir.Her geçen gün ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.PARTİ DÜNYASI koleksiyonunu tabak, bardak, peçete , masa örtüsü, şapka ,düdük, konfeti, çatal bıçak setleri, pinyata , pinyata içi, hediyelikler, her çeşit çocuk ve yetişkinlere yönelik kostüm, kostüm aksesuarı, balon, folyo balon, mum, pasta kurabiye, çikolata, kişiye özel tasarımlı ürünler oluşturmaktadır.PARTİ DÜNYASI toptan satışını Bayrampaşa da ki merkezinden perakende satışlarını mağazalarından ve online satışını da www.PartiDunyasi.com adresinden gerçekleştirmektedir.


Mesaj Yazılabilir Pembe ve Kırmızı Kalp Kutu 4 lüKırmızı Puanlı Beyaz Kağıt PipetDudaklar 10 lu KürdanLove 20 Adet KurabiyeHarfe Özel 20 Adet Kurabiye Gelin Damat Kalp 18Büyük Boy Kalp YastıkKalpler 18 li Küçük PeçeteI Love You 18Kırmızı Gül Jumbo Folyo BalonI Love You 36


HEDİYEMİZ İSE 1 İZLEYİCİME SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KALPLİ 8 ADET TABAK 
KALPLİ 20 ADET PEÇETE SETİ 
HEDİYE EDİYORUZ


HEDİYEMİZİ KAZANMAK İÇİN İSE

*İZLEYİCİM OLMANIZ

**BURADAN SAYFAYI BEĞENMENİZ

***BURADAN ÜYE OLMANIZ VE BEĞENDİĞİNİZ BİR ÜRÜNÜ PAYLAŞMANIZ

****BURAYI TAKİBE ALMANIZ

PAYLAŞIM LİNKLERİNİZİ YORUMLARINIZIN ALTINA BIRAKMAYI UNUTMAYINIZ

KAMPANYAMIZ 14 ŞUBAT 2013 TARİHİNDE BİTECEKTİR.

KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder