7 Şubat 2013 Perşembe

http://azra-design.com/2013/02/azra-designdan-hediye-4/

http://azra-design.com/2013/02/azra-designdan-hediye-4/


Azra Design’dan Hediye

Azra Design’dan çok güzel bir hediye daha.. Bu sefer sponsorumuz, harika ayna tasarımları yapan Noz Mirror Design, aşağıda resimlerini gördüğünüz 1800 TL değerindeki bu muhteşem aynayı bir okuyucumuza hediye edecek. İleriki günlerde resimlerini sizinle paylaşacağım şu an dekore etmekte olduğum bir ev projesinde bende bu aynalardan kullandım, inanılmaz gösterişli olan bu aynalara tek kelimeyle bayıldım :) Sizin de en az benim kadar beğeneceğinizi düşündüğüm bu aynayı onlarca ayna arasından şanslı okuyucum için seçtim.
Bu harika hediyeye sahip olma şansını yakalayabilmeniz için yapmanız gerekenler ise;
  • İlk olarak, Facebook’ta Azra Design ve Noz Mirror Design‘ı beğenmek ve Azra Design Facebook sayfasındaki hediyeyle ilgili olan gönderiyi kendi sayfanızda paylaşmak. (Daha önceden beğenenler bu aşamayı atlayabilir.)
  • Twitter’da Azra Design ve Noz Mirror Design’ı takip etmek ve Azra Design Twittersayfasındaki hediyeyle ilgili Tweet‘i Retweetlemek. (Daha önce takip edenler bu aşamayı atlayabilir.)
  • Ardından sitenin üst tarafında yer alan ÜYELİK bölümüne yada buraya tıklayıp siteye üye olmak. (Daha önceden üye olanlar bu aşamayı atlayabilir)
  • En son olarak ise bu posta yorum bırakmak. Yorumunuzda adınızı ve mail adresinizi yazmalısınız. (Ayrıca yazmanıza gerek yok zaten yorum bırakırken sizden adınız ve mail adresiniz istenecektir)
  • Yorum yapıp yukarıdaki işlemlerin hepsini tamamlayanlar arasından çekiliş yapılacaktır.Katılım süresi 1 aydır, 2 Mart’ta kazananı blogumda açıklayacağım.
  • Türkiyenin her yerinden katılabilirsiniz.
  • Çekiliş random org aracılığıyla yapılacaktır.
  • Aynanın ebatları 97-160.
  • İyi Şanslar :)
ÖNEMLİ NOT: Yorum bırakırken bazen yoğunluktan dolayı sistem hata verebiliyor. Lütfen böyle bir hata mesajıyla karşılaştığınızda daha sonra tekrar deneyin!!!! Eğer “Click back and type in the correct password. (Spam Free WordPress)” hatasını alıyorsanız lütfen yorumunuzu bırakırken yorum alanında verilen kodu kopyalıp aşağıdaki kutuya yapıştırmayı unutmayın!!!!
Sorularınız için azradesign@hotmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz.
Çekiliş bitene kadar bu post en yukarıda kalacak. Diğer postlara ulaşmak için farenizi aşağıya kaydırmanız yeterli..
DSC03618
DSC03619
DSC03620

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder