31 Ocak 2013 Perşembe

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-307-raya_organik_gida_dogal_yasam_cizginiz.html


Raya Organik Gıda Doğal Yaşam Çizginiz

Merhaba değerli okuyucularım,

Yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde doğaya saygılı organik üretime destek vermek ve ekolojik ürünlerin kullanılmasını yaygınlaştırmak amacıyla yola çıkan RAYAORGANİK firması bugün sitemizin konuğu.


Raya, eşsiz güzellikteki  Anadolu toprağı ile harmanlanan tarifsiz lezzetlerle donanmış doğal ve yöresel  ürünleri sofralarınıza taşıyor. Türk mutfak kültürünün temeli olan, tamamen organik koşullarda ekilen, yetiştirilen ve toplanan sebze ve meyveler sizler için zevkli ambalajlarla buluşturularak beğeninize sunuluyor.

 
RAYA, sahip olduğu ürün çeşitliliği, paketleme özelliği ve sektörde yeralan diğer firmalara göre taşıdığı farklı hizmet anlayışıyla, her yıl yenilenecek ve genişleyecek lezzet dünyası ile en iyi kalite ve tada sahip ürünleri paylaşmayı misyon edinmiştir. 
ORNES GIDA Paz. ve Tic.Ltd.Şti. sahip olduğu RAYAORGANİK markası ile Anadolu’nun değerlerini, zengin lezzetlerini  koruma, yaşatma ve paylaşma felsefesiyle daha sağlıklı bir yaşam arzulayan, daha güvenilir gıdalar ile beslenmek isteyen değerli Tüketicilerin rehberi olmayı hedeflemiştir.
Birbirinden değerli RAYA ürünleri , saflığına ve özelliğine yakışır bir şekilde, üretiminden, toplanmasına ve ambalajlanmasına kadar geçen tüm aşamalarında T.C Tarım Bakanlığı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalandırma kuruluşları tarafından kontrol edildi ve olumlu denetim sonuçlarıyla belgelendirildi.

 
RAYAORGANİK, lezzet severler ile ilk buluşmasını özenle ve gururla Anadolu’da yetiştirilen ürünleriyle 2012 yılı Ağustos ayında gerçekleştirdi. Siz de gelin, Rayanın hayaline heyecanla ortak olun, doğanın hazinelerine mutfağınızda yer açın. Raya ile birlikte hayatınızda organik evrimi başlatın.

Raya Organiğin kurucusu Neslişah Alkoçlar hanım basında da geniş yer alıyor:


Ürün gruplarına bakacak olursak Raya Organikte bulabileceğiniz ürünler: KahvaltılıklarSalça-Soslar,KuruyemişBakliyatÇaylarBaharatTavuk-YumurtaMeyveler ve Sebzeler.


Sizlere firmamızdan hediyelerimizde olacak. 1 okuyucumuza Organik Bakliyat paketi hediye.

Kampanya Şartlarımız:

*Siteye üye olun: Üye Ol
*Fan sayfasını beğenin: Fan Sayfası
*Eğer twitter hesabınız varsa izlemeye alın: Twitter

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.

Bloğunuzda duyurursanız +1 hakkınız daha olacaktır. Bloğunuza mutlaka ana sayfa linkimizi de ekleyin.(http://www.kaliteyitaniyalim.com/) Yorumlara blog linkinizi bırakmayı unutmayın.

Kampanyamız 15 Şubatta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder